Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon gören masum köylü

Abi su arabayi gördükce aklima clio geliyo HB

ıkı aracın yanyana olması cok guzel olmus bır mk2 ye bak nasıl heybetlı nasıl agır duruyor bırde yenı kasaya bak sınık duruyor bodykıtlı gormek lazım bırde buyenı leonu belkı ozamn bıraz bırseye benzer :)

Ohh maşallah, eski kasa sahipleri yağdırmış yine... Beyler az sakin yahu, araba piyasaya çıkalı çok olmadı; kaldı ki efsane kasa dediğiniz araç kaç yıl üretildi, görünüşü, stili ufak ayrıntıları filan güzel kabul, ama efsaneyi yeni kasadan pahalı satın dedirtecek kadar da adi bir araç olmasa gerek yeni leon.

VW AG'nin Skoda, Seat ve VW' de yakaladığı yeniliklere, standardizasyon çalışmasına bakınız bi, aynalar, kapı kolları vb. bir çok araçta aynı hale getiriliyor. Amaçlarını bilemem tabi ki. Ama Leon'un, passat ile aynı kapı koluna sahip olması bence daha güzel.

ıkı aracın yanyana olması cok guzel olmus bır mk2 ye bak nasıl heybetlı nasıl agır duruyor bırde yenı kasaya bak sınık duruyor bodykıtlı gormek lazım bırde buyenı leonu belkı ozamn bıraz bırseye benzer :)

Valla kardeşim siz duygusal bakıyorsunuz olaya bence...

Bende Leon yok, ben objektif olarak şunu diyeyim, baktığım zaman yuvarlak hatlara sahip spor bir araç ile daha keskin hatlı ılımlı bir araç görüyorum.

Valla kardeşim siz duygusal bakıyorsunuz olaya bence...

Bende Leon yok, ben objektif olarak şunu diyeyim, baktığım zaman yuvarlak hatlara sahip spor bir araç ile daha keskin hatlı ılımlı bir araç görüyorum.

olaya duygusal bakma olayı değil ..
zevk meselesi diyelim...
SPOR bir araç ile ılımlı bi araç gördüğün gibi

olaya duygusal bakma olayı değil ..
zevk meselesi diyelim...
SPOR bir araç ile ılımlı bi araç gördüğün gibi

Anlamadığım bir nokta var o zaman;

Takım tutar gibi aracın yadırganması garibime giden. Evet, ben de beğenmedim. Sizdeki araçlar daha şık, ama forum Seat forumu ve o aracı da kullananlar var. Adamın 45k TL verip aldığı aracını 25K(49.9K'ya kadar da var) tl'lik eski kasa ile kıyaslayıp yermek birazcık ayıp olmuyor mu? Ben mi yanlış düşünüyorum?

Anlamadığım bir nokta var o zaman;

Takım tutar gibi aracın yadırganması garibime giden. Evet, ben de beğenmedim. Sizdeki araçlar daha şık, ama forum Seat forumu ve o aracı da kullananlar var. Adamın 45k TL verip aldığı aracını 25K(49.9K'ya kadar da var) tl'lik eski kasa ile kıyaslayıp yermek birazcık ayıp olmuyor mu? Ben mi yanlış düşünüyorum?
Emre kardeşim aslında biz seattan beklentilerimizi karşılayacak, 1P kasayı silip götürecek, vaaaaooov dedirtecek bir tasarımla gelmesi beklentisini o kadar benimsedik ki bu tepkiler işte o yüzden. 2 yıl forumlarda tartışıldı yeni leon belki daha fazla hatta sadece seat forumlarında değil diğer birçok paylaşım forumlarında en fazla merak edilen yeni kasalardan biriydi leon. şimdi baktığımızda bu beklentileri karşılayamayan bir araç olarak piyasaya çıkan leon elbette güzel araç. herkesin takdirini toplayabilir ilerleyen zamanda ancak 1p kasasıyla yanyana geldiğinde hala 1p dikkate şayan oluyorsa sıkıntı. özgünlük ve özgürlük birleşimidir bir arabayı piyasa da tutan, 1P kasa bu yüzden tutuldu. süreç nasıl ilerler bilinmez ama bakalım umarım kazanan seat olur.

Emre kardeşim aslında biz seattan beklentilerimizi karşılayacak, 1P kasayı silip götürecek, vaaaaooov dedirtecek bir tasarımla gelmesi beklentisini o kadar benimsedik ki bu tepkiler işte o yüzden. 2 yıl forumlarda tartışıldı yeni leon belki daha fazla hatta sadece set forumlarında değil diğer birçok paylaşım forumlarında en fazla merak edilen yeni kasalardan biriydi leon. şimdi baktığımızda bu beklentileri karşılayamayan bir araç olarak piyasaya çıkan leon elbette güzel araç. herkesin takdirini toplayabilir ilerleyen zamanda ancak 1p kasasıyla yanyana geldiğinde hala 1p dikkate şayan oluyorsa sıkıntı. özgünlük ve özgürlük birleşimidir bir arabayı piyasa da tutan, 1P kasa bu yüzden tutuldu. süreç naıl ilerler bilinmez ama bakalım umarım kazanan seat olur.

çok güzel açıklamışssın abi

Emre kardeşim aslında biz seattan beklentilerimizi karşılayacak, 1P kasayı silip götürecek, vaaaaooov dedirtecek bir tasarımla gelmesi beklentisini o kadar benimsedik ki bu tepkiler işte o yüzden. 2 yıl forumlarda tartışıldı yeni leon belki daha fazla hatta sadece set forumlarında değil diğer birçok paylaşım forumlarında en fazla merak edilen yeni kasalardan biriydi leon. şimdi baktığımızda bu beklentileri karşılayamayan bir araç olarak piyasaya çıkan leon elbette güzel araç. herkesin takdirini toplayabilir ilerleyen zamanda ancak 1p kasasıyla yanyana geldiğinde hala 1p dikkate şayan oluyorsa sıkıntı. özgünlük ve özgürlük birleşimidir bir arabayı piyasa da tutan, 1P kasa bu yüzden tutuldu. süreç naıl ilerler bilinmez ama bakalım umarım kazanan seat olur.

Haklısın abi, forumda benim paylaşımlarım bile var [MENTION=9]skymz[/MENTION] bilir, az tartışmadık yeni leon'u, ben sadece alıp da kullananları rencide etmeyelim demek istiyorum. İyi forumlar herkese, bu konu bende nokta.

Geri
Üst Alt