Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon FR Stopta Sararma

faw13

TEKNİK MODERATÖR
Merhaba arkadaşlar,

2013 model yeni kasa leonumda sağ arka dış stop içeriye nem alıyordu, çok önemsemedim ama şimdi sararma yapmaya başladı, sol tarafta ya da sağ iç tarafta bir sıkıntı yok, servis bunu garantiden değiştiriyor mu acaba? Far bildiğim kadarı ile bir darbe falan almadı.

Bir de ön farların içinde sürekli olarak buğu var gibi (nemlenme yok), araba yıkamadan yeni çıktığında bile farlar yandığında cama vuran ışık sanki buğu varmış ya da farlar kirliymiş gibi belli oluyor, eskiden bu da yoktu, bu durumu yaşayan eden var mı aranızda?

Herhangi bir darbe almadığını tespit ederlerse garantiden değişir diye düşünüyorum. Aynı durumu yaşıyan varmıdır bilemem ama sıfır aracın farları su yada nem alıyorsa içeri belliki bir problem var ve normal değil bu durum.

Ön farlarda buğu oluştuğunu birçok kişiden duydum servis alt kısımda bir yeri delip hava akışını sağlıyor galiba öyle hatırlıyorum yanlışta olabilir tabi arka stop için servise gidin bir baksınlar sorun vardır muhakkak yeni aracın stop içine şu alma yada buğu yapma şansı yok gibi birşeydir gökberk sen bir ara git servise iyice baksınlar bağlantı yerlerinde falan sıkıntı olmasın

Merhaba arkadaşlar,

2013 model yeni kasa leonumda sağ arka dış stop içeriye nem alıyordu, çok önemsemedim ama şimdi sararma yapmaya başladı, sol tarafta ya da sağ iç tarafta bir sıkıntı yok, servis bunu garantiden değiştiriyor mu acaba? Far bildiğim kadarı ile bir darbe falan almadı.

Bir de ön farların içinde sürekli olarak buğu var gibi (nemlenme yok), araba yıkamadan yeni çıktığında bile farlar yandığında cama vuran ışık sanki buğu varmış ya da farlar kirliymiş gibi belli oluyor, eskiden bu da yoktu, bu durumu yaşayan eden var mı aranızda?
Merhaba
Benim sattığım araçta buharlanma sorunu vardı epey uğraştım benim mesajlarıma bakarsanız sorunun çözüme ulaşamadığını görecekseniz.Kolay gelsin.

valla ulaşmadı diye bir şey yok hocam, servisin elinde olan bir durum değil, doğuş red ederse gider açarım davayı uğraşırlar :)

Siz uğraşın sonuç alırsanız hepimize örnek olur.Başarılar dilerim.

daha haftaya randevu aldım, gidip göstereceğim bakalım ne diyecekler

erya'dan, daha önce sıkıntı çıkarmadılar hiç bakalım bu sefer neler olacak, birkaç talebim daha var, topluca baksınlar işte :)

Geri
Üst Alt