Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon FR Stopta Sararma

merhaba arkadaşlar,

birkaç tur git gelden sonra bugün stop u değiştirdiler sağolsunlar, yeni parça takıldı pırıl pırıl oldu valla :)

Geçmiş olsun kardeşim... çözümsüz sorun yoktur... hayırlısı olsun...

Benim de sis aldığından beri nemli, bu ara servise gidicem duzceye değiştirmem lazım. Fabrika hatası olduğunu anlarlar heralde :D:D:D

söküp bakıyorlar hocam, sızma, çatlama, kaçak yapacak bir durum var mı diye, doğuş veriyor nihai kararı, ama stoplarda genel bir sorun var galiba, bir kaç araçta birden değişmiş parçalar

Merhaba bende aracımı bu sabah 30bin bakıma bıraktım sağ arka stopta sıvı vardı ve 3.stop dedikleri arka orta stop silecek suyunun bırakıldığı noktadan çatlamıştı her ikisini de garantiden hallederiz dediler bakalım birkaç saate sonucu alıcam.. Dipnot; İzmir mbu servis vagcomdn selamlama ve geri sensör ekranını açıyorlar geri kalanını açmıyorlar ve tavsiye etmiyorlar daha sabah 9da pazarlığını yaptım kabul etmediler :) hayırlısı diyelim bekliyoruz..

Merhaba bende aracımı bu sabah 30bin bakıma bıraktım sağ arka stopta sıvı vardı ve 3.stop dedikleri arka orta stop silecek suyunun bırakıldığı noktadan çatlamıştı her ikisini de garantiden hallederiz dediler bakalım birkaç saate sonucu alıcam.. Dipnot; İzmir mbu servis vagcomdn selamlama ve geri sensör ekranını açıyorlar geri kalanını açmıyorlar ve tavsiye etmiyorlar daha sabah 9da pazarlığını yaptım kabul etmediler :) hayırlısı diyelim bekliyoruz..
Zaten geriye de çok fark yaratan özellik yok sözleri de yaparlar aslında mbu baya ilgilenmisti benim arabam ile

Geri
Üst Alt