Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yeni Leon FR Paspas

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında scoop59 tarafından paylaşıldı.

1. scoop59

scoop59 SCW Üyesi

2
    0
    1
    Selam arkadaşlar. Yaklaşık 10 gün önce yeni leon FR donanımlı aracımı teslim aldım. Araçtan çok memnunum ancak araçla birlikte gelen paspaslar yerine daha spor görüntü veren Fr donanıma uygun paspas önerileriniz var mıdır ? Aracı genelde şehir içi kullanıyorum eko modda ortalama 7-8 arası görüyorum Tekirdağ merkezde yaşıyorum ve sakin kullanımla aldığım değerler bunlar. Eko mod ile normal mod arasındaki farklar nelerdir ? Teşekkür ederim.

2. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    mk3 sahibi arkadaşlar yardımcı olacaktır. şuan sayıları az olduğu için yanıt gelmemiş :)

3. DİKKAT

DİKKAT Misafir

Özel kesim tercih et bende fr aracima wosvagen paspas kulaniyorum cokta menunum ;)

4. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.748
    5.599
    113
    Öncelikle merhaba arkadaşım.

Güzel bir paspas bulman biraz zor. Daha aksesuar olarak piyasada bulabileceğin seçeneklerin çok az olduğu için iyi bir malzemeden kendin yaptıra bilirsin ancak.
    Bence yakıt değerleriniz biraz fazla sanki (benzinli kullanan arkadaşlar daha net cevap vereceklerdir.) Normal ve eko modunu ayrı ayrı kullanarak daha kesin bir sonuç görmüş olursunuz.

Ayrıca aksesuarları da kasım yada aralık gibi gelmesi bekleniyor kısaca bu yıl içerisinde bulmak biraz zor.

5. WhiTeRaVeN

WhiTeRaVeN SCW Üyesi

231
    291
    63
    Özel paspas diktirebileciğimiz bir yer varmıdır?

6. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.748
    5.599
    113
    Oemvag ta olması gerekiyor . Fakat ben cupra için yapılacak paspas ve aksesuarları bekliyorum

7. warwold

warwold SCW Üyesi

50
    18
    8
    wosvagen paspas kullandığını yazmışsın, hangi aracın paspası leon 2013 ile uyumlu ?

8. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Mayıs 22 de teslim almıştım aracımı paspas dağılmaya başladı bile ne yapsamki...

9. Ziya

Ziya SCW Üyesi

1.379
    729
    113
  10. faw13

faw13 SCW Üyesi

621
    370
    63
    Ya bu arada benim araçta mı bir uyuşmazlık var acaba? İlk aldığımda MK2 paspasları ile verdiler, sonra geçen gittim servise gelmiş paspaslar, aldım yerleştirdim ama vida yerlerine oturtunca alt orta tarafından potluk yaptı, herkeste var mı bu yoksa bana özel bir durum mu?

Hem sürü hem de yolcu tarafında oldu bu durum bu arada

Sayfayı Paylaş