Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni leon fr mi xcellence mi kararsız kaldım

Fr pahaliydi fr sert suspansiyonluydu frde anahtarsiz calistirma geri gorus kamera ve bazi diger opsiyonlar ucretliydi

Excellence full doluydu excellence yumusak suspansiyonu konforu vardi
O zaman arada fark yok denilmesi yanlış.. sert süspansiyon dediğiniz talebe kullanım beklentisine göre değişir.
150 hp bir makina varsa pedalın altında süspansiyonu da ona göre yapılır.. bu spor süspansiyondur.
Süspansiyonu sert cümlesi kötüleme gibi ya da eksik bir seçenek gibi algılanmasın.
FR herşeyi ile farklı bir araba..

O zaman arada fark yok denilmesi yanlış.. sert süspansiyon dediğiniz talebe kullanım beklentisine göre değişir.
150 hp bir makina varsa pedalın altında süspansiyonu da ona göre yapılır.. bu spor süspansiyondur.
Süspansiyonu sert cümlesi kötüleme gibi ya da eksik bir seçenek gibi algılanmasın.
FR herşeyi ile farklı bir araba..

Arkadasim benim icin onemli olan konfor ve guvenliktir eger daha genc ve bekar olsaydim tercihimi fr yada honda s2000 yada z3 z4 den yana kullanirdim ben fenelde ailemle seyahat edecegim icin konfor olsun istedim. Bu bir tercih meselesi, eger imkanim el verseydi almak istedigim araba passat Variant highline bir arac olurdu lakin 170 bin seviyesinde sonra dustuk poloya poloyada 82 bin cekince avek leon da karar kildim dedigim gibi fr alana saygim sonsuz bende boyle bir tercih yaptim.

Arkadasim benim icin onemli olan konfor ve guvenliktir eger daha genc ve bekar olsaydim tercihimi fr yada honda s2000 yada z3 z4 den yana kullanirdim ben fenelde ailemle seyahat edecegim icin konfor olsun istedim. Bu bir tercih meselesi, eger imkanim el verseydi almak istedigim araba passat Variant highline bir arac olurdu lakin 170 bin seviyesinde sonra dustuk poloya poloyada 82 bin cekince avek leon da karar kildim dedigim gibi fr alana saygim sonsuz bende boyle bir tercih yaptim.
Sakin ol hele bi.. biz burada fikir beyan ediyoruz.
Sinire vs gerek yok.
Herkesin fikrine saygım var bu biline.

excellence donanımı konforlu süspansiyonlara sahip ve krom ağırlığı fazladır. Yani daha çok konfor tercih eden kullanıcılar için oluşturulan yeni bir sınıftır. İlk olarak Ateca ile gördük bu paketi. Şimdi Leon' a uyguladılar. Leon genelde genç kesime hitap ettiği için FR almanız, ilerleyen zamanlarda aracınızı satacağınız zaman size kolaylık sağlayacaktır.

Geri
Üst Alt