Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon Fr da 140 hp den 180 cıkartmak ne götürür ne getiri

Ben 1.4 TSI 160 bg Passat CC ile 1.4 TSI 180 bg İbiza Bocanegra arasında olan 40 bg dağlar ötesi fark olduğunu gördükten sonra kesinlikle fark edeceğini düşünüyorum. Bunun için sponsormuzu [MENTION=1315]Megachips[/MENTION] ' dir. İsterseniz kendisine irtibat kurun bilgi alın derim en azından.

Ya aslında ben cok istiyorum ama o kadar kafadan laf yiyorumki kyfmi kaçırıyorlar yakıt olrak normalin yani fabrikasyon 180 hp nün baya üstünde olur diyenler birde motor ömrü kısa olur. şimdi bu kişilerde az cok bilgi sahibi insanlar laflarını atmak ta yemiyor bakalım :) tşk ederm patron ariyorum ama

Ya aslında ben cok istiyorum ama o kadar kafadan laf yiyorumki kyfmi kaçırıyorlar yakıt olrak normalin yani fabrikasyon 180 hp nün baya üstünde olur diyenler birde motor ömrü kısa olur. şimdi bu kişilerde az cok bilgi sahibi insanlar laflarını atmak ta yemiyor bakalım :) tşk ederm patron ariyorum ama

bızım ulkede agzı olan konustgu ıcın bnce sız arastrın bu ısı yapanlarla konusun chıp yaptyran arkadslarla konusun herseyden anlayıp herseye yorumu olan adamlara bakmayın :D

bızım ulkede agzı olan konustgu ıcın bnce sız arastrın bu ısı yapanlarla konusun chıp yaptyran arkadslarla konusun herseyden anlayıp herseye yorumu olan adamlara bakmayın :D

Aynen bende ama bir bulablisem :) birde o aracı kullanablsem olmadı cupraya kapat atacağım ilerleyen senelerde

Mustafa kardeşim aracını seviyosan bırak öyle kalsın derim... 140hp de küçümsenecek bir miktar değil... oynama arabanla...

Ya aslında ben cok çabuk gaza geliyom :) ama bilen yapan ama leonlarda birini bulsam baksam :)

Öncelikle herkesin dediğini dinlemeyin söylediklerine kulak verin ama yapan kişiler ile görüşünce net fikir edinmiş olursunuz en doğrusu da budur.

Şimdi gelelim yapan yerler ile ilgili olarak @Megachips memet abi bu işi en iyi yapanlar arasında. Ayrıca yeni kasa motorunun farklı olduğundan dolayı daha beynini çözemediler bu yüzden de sağlıklı bir yazılım olmayacağını düşünüyorlar ve yapmıyorlar.

Bende yaptırmayı düşünüyorum ve yaza kadar bekleyeceğim o süre zarfında beyin işini çözerler ve güzel bir yazılım yaptırırım.
Birde benim aracım 1.6 TDI

Mustafa kardeşim aracını seviyosan bırak öyle kalsın derim... 140hp de küçümsenecek bir miktar değil... oynama arabanla...
İnsan oğlu işte nekdar namkörüz amaa abi yolda giderken gerekiyor be ya :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Öncelikle herkesin dediğini dinlemeyin söylediklerine kulak verin ama yapan kişiler ile görüşünce net fikir edinmiş olursunuz en doğrusu da budur.

Şimdi gelelim yapan yerler ile ilgili olarak @Megachips memet abi bu işi en iyi yapanlar arasında. Ayrıca yeni kasa motorunun farklı olduğundan dolayı daha beynini çözemediler bu yüzden de sağlıklı bir yazılım olmayacağını düşünüyorlar ve yapmıyorlar.

Bende yaptırmayı düşünüyorum ve yaza kadar bekleyeceğim o süre zarfında beyin işini çözerler ve güzel bir yazılım yaptırırım.
Birde benim aracım 1.6 TDI

Aynen ben yaptıran kişiler olması gerekiyor ama birde bu işi bilen en azından benden iyi bilenlerden bir fikir bir yol (çünkü ben hiç bişi bilmiyom :)) sen yaptırırsan mutlaka bana haberverin yaw :)

Geri
Üst Alt