Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon Fr da 140 hp den 180 cıkartmak ne götürür ne getiri

bızım ulkede agzı olan konustgu ıcın bnce sız arastrın bu ısı yapanlarla konusun chıp yaptyran arkadslarla konusun herseyden anlayıp herseye yorumu olan adamlara bakmayın :D

herşeye yorum yapan biliyorum diyen hiçbirşey bilmiyodur benim gözümde.
aramıza hoşgeldiniz bu arada sizi üyelerimiz bölümünden tanımak isteriz...

yakıtı chipe bağlı olarak bastığın zaman artar lakin nrmal kullanımlarda düşer baya etkisi olduğunu söyleyen arkadaşlarım var

Dizelde yakıt çok fark etmiyor, benzinde ne olur bilemiyorum, tdi için söylüyorum zevki tartışılmaz bile 2.0 tdi a4 ü , limitör de kaldırıldıktan sonra hemen hemen her hızda geçmek insanın hoşuna gitmiyor desem yalan olur:).... 1.6 tdi golf bm

Dizelde yakıt çok fark etmiyor, benzinde ne olur bilemiyorum, tdi için söylüyorum zevki tartışılmaz bile 2.0 tdi a4 ü , limitör de kaldırıldıktan sonra hemen hemen her hızda geçmek insanın hoşuna gitmiyor desem yalan olur:).... 1.6 tdi golf bm

Aracinizda hangi yazilim var?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt