Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni leon fiyatları belli olmuş..

bence fiyatlar değişir yeni leon golfle kıyasladığımızda.. bana uygun geldi..

1.4 140 hp silindir kapatma teknolojili fr 49,500 luk fiyat var bence alınabilir bide full led far verirlerse satar...
ayrıca kabaca bu fiyatlar 1000tl'lik bayi indirimi olsa gerçektende makul
bu arada toledoda ıyıymıs..

Eğer fiyatlar böyle olursa yeni leon çok görürüz piyasada...acaba forumda ilk kim alacak. Merak ediyorum doğrusu :)

Sanırım Türkiye'de artık 50 bin tl nin altında araba alınamayacak..

başka bir forumda arkadaş yeni leon fiyatlarını öğrenmiş bende burda duyurmak istedim bekleyenler için yardımcı olacaktır..
1,2 tsı reference 41900
1,2 tsı style 44900
1,4 tsı style(122bg) 46900
1,4 tsı fr (140bg) 49500
1,6 tdı reference 48500
1,6 tdı style 51600
1,6 tdı dsg 55900

peki 1,2 tsi dsg style belli mi?

başka bir forumda arkadaş yeni leon fiyatlarını öğrenmiş bende burda duyurmak istedim bekleyenler için yardımcı olacaktır..
1,2 tsı reference 41900
1,2 tsı style 44900
1,4 tsı style(122bg) 46900
1,4 tsı fr (140bg) 49500
1,6 tdı reference 48500
1,6 tdı style 51600
1,6 tdı dsg 55900

daha ıkı gun once 2012 model 1.4 tsı fr aldım sıfır yenı kasanın cıkacagını bılıodum ama en az 10000 lıra farkeder dıye dusunuodum yenı fıyatı görünce yanlısmı yaptım dıye dusunuorum sımdı. kotumu yaptım acaba bır ay daha bekleseydım daha mı ıyı olrdu siz ne dersınız :(

daha ıkı gun once 2012 model 1.4 tsı fr aldım sıfır yenı kasanın cıkacagını bılıodum ama en az 10000 lıra farkeder dıye dusunuodum yenı fıyatı görünce yanlısmı yaptım dıye dusunuorum sımdı. kotumu yaptım acaba bır ay daha bekleseydım daha mı ıyı olrdu siz ne dersınız :(

bnce dogru yapmıssın neden kotu yapasınkı bu arac pek tutulmuycak leonu kullananlar goruntuusnden spor olusundan bu aracı kullanıyordu ha bırde ufak ayrıntılardan kapı kolunun gızlı olması sılceklerın gızlı olması vs gbı seylerden dolayı sen aracnı keyıfle kullan bence

bnce dogru yapmıssın neden kotu yapasınkı bu arac pek tutulmuycak leonu kullananlar goruntuusnden spor olusundan bu aracı kullanıyordu ha bırde ufak ayrıntılardan kapı kolunun gızlı olması sılceklerın gızlı olması vs gbı seylerden dolayı sen aracnı keyıfle kullan bence
evet goruntu ve tasarım konusunda haklısın her park ettıgımde arabama donup bıdaha bakıyorum :D zaten bu doğru karar oldugnun en onemlı kanıtı :) sana katılıyorum ama az once teknık ozellıklerıne bı goz attım aradaki 10000 lıra farkı hakaedıo gibi mesela serıt kontrol sıstemı, 140 beygır, 9 hoporlo ve bas gerı gorus cam , navıgasyon vs ...
ama yenısının tasarınmı pek hoşuma gıtmedı . umarım gozum alışmadığı ıcın deıldır. :)

Geri
Üst Alt