Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni leon fiyatları belli olmuş..

Ben yeni kasayı pek beğenmedim; fiyatları da ona göre bence...

Fiyatları boşverin ben donanımı merak ediyorum..O led farlara 2000 bin € gibi fiyatlar çekmezler inşallah..

arkadaşlar ispanyada kuzenim yeni kasa FR aldı ve ödediği fiyat 17000 euronun üzerinde ben türkiyede eski kasayı geçen hafta 42000 tl aldım ortalama bi hesap yapılırsa avrupa fiyatlarına kdv ve ötv eklendiğinde türkiye fiyatı ortalama 10000 tlden fazla olması lazım buda 23000 euro gibi bi mebla : )) doğuş oto golf piyasasını bozmamak için yakın bir fiyat belirlemek zorunda buda demek oluyorki şu an 62000tl olan 1.4 tsı golf ile 1.4 tsı leon arasında fazla bi fark olmayacagını gösteriyor minumum 55000tl olacagını düşünüyorumm bekleyelim şubat sonu fiyatlar belli olacak

şu an vw tiguan 1.4 122 hp white nıght 18 inç jantlı aracıma biniyorum benim 1.6 leondan artvin şehiriçi 100 km de 3 lt az yakıyor ve de 300 kg daha ağır ve de çok seri eski leonuma göre bu tsi motor neymiş böyle yeni leonda 140 hp olan dehşet olur hala aklımda kaldı tiguanı satıp yeni fr alırsam şaşmayın...zaten de az yakıyor tsi... tdi olmasa da olur....zaten batumda benzin 2.4 tl......

şu an vw tiguan 1.4 122 hp white nıght 18 inç jantlı aracıma biniyorum benim 1.6 leondan artvin şehiriçi 100 km de 3 lt az yakıyor ve de 300 kg daha ağır ve de çok seri eski leonuma göre bu tsi motor neymiş böyle yeni leonda 140 hp olan dehşet olur hala aklımda kaldı tiguanı satıp yeni fr alırsam şaşmayın...zaten de az yakıyor tsi... tdi olmasa da olur....zaten batumda benzin 2.4 tl......

Sizin Batumunuz var Hocam Biz ne yapalım Bizede bulgaristanı açsınlar diyecem ama oraya gidip gelmekte zaten bi depoya mal olur :D

dostum bukadar yakıt derdındeysen neden benzınlı arac aldıgını anlayamadım bıraz keyfını cıkar aracın bosver sureklı hesap kıtap ıslerıyle ugrasırsan ısın ıcınden cıkmazsın

arkadaşlar ispanyada kuzenim yeni kasa FR aldı ve ödediği fiyat 17000 euronun üzerinde ben türkiyede eski kasayı geçen hafta 42000 tl aldım ortalama bi hesap yapılırsa avrupa fiyatlarına kdv ve ötv eklendiğinde türkiye fiyatı ortalama 10000 tlden fazla olması lazım buda 23000 euro gibi bi mebla : )) doğuş oto golf piyasasını bozmamak için yakın bir fiyat belirlemek zorunda buda demek oluyorki şu an 62000tl olan 1.4 tsı golf ile 1.4 tsı leon arasında fazla bi fark olmayacagını gösteriyor minumum 55000tl olacagını düşünüyorumm bekleyelim şubat sonu fiyatlar belli olacak

fiyatlar belli olmuşş ve bunlar boş olanları binilebilecek bi araç 55000tl altında değil : ((

Geri
Üst Alt