Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni leon fıskiye ve bagaj havuzu hakkında

ahmett879

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar golf 7 nin silecek fıskiyesi 2016 model leonlara uyumlu mu? Leon aracıma taktırmak istiyorumda. Bir de bagaj havuzu kauçuk mu yani kaydırmaz malzeme mi.
Şimdiden teşekkürler.

selam,

golflerde kullanılan cam fıskiyesi leonlara uyuyor, servislerin ellerinde hazır varsa alabilirsin yoksa sipariş ederler ve birkaç güne alabilirsin. araştırmıştım tam fiyat hatırlamıyorum. dışarda da bulabilirsin daha ucuza fakat çok kalitesizler. söküp takması da çok zor değil kendin yapabilirsin.

neden degistirmek istiyorsun ki fıskıyeleri

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selam,

golflerde kullanılan cam fıskiyesi leonlara uyuyor, servislerin ellerinde hazır varsa alabilirsin yoksa sipariş ederler ve birkaç güne alabilirsin. araştırmıştım tam fiyat hatırlamıyorum. dışarda da bulabilirsin daha ucuza fakat çok kalitesizler. söküp takması da çok zor değil kendin yapabilirsin.

Teşekkür ederim bugün servisten aldık be taktırdık sorunsuz çalışıyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

neden degistirmek istiyorsun ki fıskıyeleri

Kendim için değil bi arkadaş için sormuştum. Daha önce golfü vardı leona geçince fıskiyeyi beğenmedi cam temizliği konusunda benim gibi hassas

Sent from my iPhone using Tapatalk

cam konusunda hassaslik benim icim az kalir aracim 14 model 4.silecek var ustunde evde bosch hic kullanmadigim silecdkler var kisin kullanacagim fiskiyelerin fiyatlari nedir acaba bilginiz var mi

Geri
Üst Alt