Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yeni Leon Egzoz Ucu için Yardım

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında ilkerbilim tarafından paylaşıldı.

1. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Arabayı daha plazadan çıkarmadan hevesle egzoz ucu almıştım sahibinden.com'dan. Belki rastlamışsınızdır Leon, Golf VI, Scirocco, Passat vs. hepsi için satıyor. Ankara Doğuş'ta satılanların aynısı. 100TL ye satıyorlardı ben 50TL'ye almıştım kargo dahil. Altında ki vidayı alyen anahtarı ile sıkıştırıyorsunuz.

Kaldırımlara yanaştığınız zaman egzoz sürtüyor. Uç ise kaldırımda kalıyor. Daha ilk ayda bir gece sitede uç kaldırımda kalmış farketmedim. Sabah kayıptı. Bir uç daha sipariş edeceğim ama bu probleme bir çözüm bulamaz mıyız? Kaynak falan istemiyorum. Aklıma gelen ilk şey egzosa vida için delik açmak. Siz ne düşünüyorsunuz? Bu sorunu yaşamayacağım başka bir uç çeşidi var mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...f-6-egzoz-ucu-paslanmaz-en-iyi-fiyat-7/detay?

Uçlar bunlar. 3. fotoğrafta vida yerleri görünüyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...egzoz-ucu-paslanmaz-sitede-tek-28621407/detay

Leon'da da aşağı yukarı böyle duruyor.

2. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    bende de aynısı var hıc otarz bırseyle karsılasmadı :S fakat egsozcuda taktırdıgımda adam orjınal vıdalarını degıstırmıstı . ama hıc yanına gıdıpte bakmadm napıypr dıe

3. Doktor Zhivago

Doktor Zhivago SCW Üyesi

194
    8
    18
    1.6 tdi araçlarada uygun mu bu ürün?

4. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    tdı ler tek cıkıs oldugu ıcın bu olmaz bence..ama bu tarz baska bı egsoz ucu olabılır

5. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    kaynak neden istemiyosun. ?? :)
    egzost ucunu her akşam otoparka park ederken çoğu zaman dokundurmadan durmuyorum..2 seneden fazla zamandır takılı öyle bişi yaşamadım..

6. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    Egzoz ucunuz tek çıkış ise resimdeki tarzda bir uç alıp taktırabilirsiniz:

7. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    İstediğim zaman rahatça tak çıkar yapmak istiyorum. Pas sorunu olabiliyor bunların.

Benimkinin altı sürtüyor. İleri gidince bir bakıyorum uç kaldırımın üstünde =)

8. ilker_ismail

ilker_ismail SCW Üyesi

787
    47
    28
    bnde 1.6 tdı war uyarmı bu tekçıkış sesi etkiliyomu

9. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Uymaz ama aynı adamda vardı diye hatırlıyorum TDI için. Egzoza müdahale yok ki sesi etkilesin. Ucunda pervane olanlar var onlar etkiliyor =)

10. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    İlker, Naci Abi'nin oraya gittiğinde Koç Egzoz'un yerine sor bi uğra oraya. Böyle şeylerle uğraşma al bi egzoz ucu kaynattır gitsin :)

Sayfayı Paylaş