Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni leon bass

hvlonr

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, eski arabadan kalma elimdeki bass ve amfiyi yeni leona taktırmayı düşünüyorum forumda yapan var mı? Bir sorum da gövdeyi açmaları gerek diye biliyorum fakat kapı kollarındaki basslardan da yapıldığını duydum gövdeyi hiç açmadan bi bilgisi olan var mıdır?

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

yeni leon'un gerçekten sub-bass ihtiyacı var mı ya? :) gümbür gümbür gayet dengeli geliyor ses, gövdeyi açmaktan kastınız nedir?

Fiesta vardı bundan önce ses sistemi sony'e aitti ona alıştık bu yetersiz geldi :) bir de bassı 3 e getirip sesi %70 e getirince çok cızırtı yapıyor sanırım kapı eşiğinde bir problem var servise götürmem gerekiyor. Gövdeyi açmaktan kastım aracın multimedya kısmını o ekranı söküyorlar arkasına gelen hoparlör kablolarına bassı bağlayıp bantlıyorlar

Fiesta vardı bundan önce ses sistemi sony'e aitti ona alıştık bu yetersiz geldi :) bir de bassı 3 e getirip sesi %70 e getirince çok cızırtı yapıyor sanırım kapı eşiğinde bir problem var servise götürmem gerekiyor. Gövdeyi açmaktan kastım aracın multimedya kısmını o ekranı söküyorlar arkasına gelen hoparlör kablolarına bassı bağlayıp bantlıyorlar

Bantlamak değilde rca çevirici bi parça takılıyor. Ordan amfiye bass için kablo çekiliyor. Bassın ayarı 3 olarak fazla geliyor leona. O halde yüksek sesle çok dinlerseniz o kolonlar esneme yapar. Zamanla pırtlama sesi duyarsınız. Düşük seste çok kaliteli çalıyor ama malesef yüksek bass sesinde bozuluyor ses.. Bagaja koyucağınız ek bi bass la bunu çözebilirsin.

Evet ama işin kötü yanı garanti dışı kalması bunu servise bizzat sordum. Aküye de bağlantı olacak sanırım üstündekileri daha iyilerle değiştirmek daha mantıklı şu an

Geri
Üst Alt