Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yeni leon bass

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında hvlonr tarafından paylaşıldı.

1. hvlonr

hvlonr SCW Üyesi

37
    7
    8
    Merhaba arkadaşlar, eski arabadan kalma elimdeki bass ve amfiyi yeni leona taktırmayı düşünüyorum forumda yapan var mı? Bir sorum da gövdeyi açmaları gerek diye biliyorum fakat kapı kollarındaki basslardan da yapıldığını duydum gövdeyi hiç açmadan bi bilgisi olan var mıdır?

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

2. faw13

faw13 SCW Üyesi

621
    370
    63
    yeni leon'un gerçekten sub-bass ihtiyacı var mı ya? :) gümbür gümbür gayet dengeli geliyor ses, gövdeyi açmaktan kastınız nedir?

3. hvlonr

hvlonr SCW Üyesi

37
    7
    8
    Fiesta vardı bundan önce ses sistemi sony'e aitti ona alıştık bu yetersiz geldi :) bir de bassı 3 e getirip sesi %70 e getirince çok cızırtı yapıyor sanırım kapı eşiğinde bir problem var servise götürmem gerekiyor. Gövdeyi açmaktan kastım aracın multimedya kısmını o ekranı söküyorlar arkasına gelen hoparlör kablolarına bassı bağlayıp bantlıyorlar

4. beetle

beetle SCW Üyesi

1.073
    291
    83
    Ben olsam kesinlikle elletmem

5. safaks

safaks SCW Üyesi

263
    28
    28

Bantlamak değilde rca çevirici bi parça takılıyor. Ordan amfiye bass için kablo çekiliyor. Bassın ayarı 3 olarak fazla geliyor leona. O halde yüksek sesle çok dinlerseniz o kolonlar esneme yapar. Zamanla pırtlama sesi duyarsınız. Düşük seste çok kaliteli çalıyor ama malesef yüksek bass sesinde bozuluyor ses.. Bagaja koyucağınız ek bi bass la bunu çözebilirsin.

6. hvlonr

hvlonr SCW Üyesi

37
    7
    8
    Evet ama işin kötü yanı garanti dışı kalması bunu servise bizzat sordum. Aküye de bağlantı olacak sanırım üstündekileri daha iyilerle değiştirmek daha mantıklı şu an

Sayfayı Paylaş