Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni leon bağaj havuzu ne dersiniz???bence süper???

Ben de düşünüyorum hatta 1 ay önce daha uygun fiyata bulmuştum. Bagajı temiz tutmak için 1 numara..

plastik mi bu bagaj havuzu denilen şey..?

abi benim bagaj hep dolu zaten ıvır zıvırla ama güzelmiş.. :)

tesisatı olanlar almasın arkasında bass kutusu onlar :)

aslında almak lazım leonlarda alt döşeme çok ince iyi olur hem onuda korur...

2006 stepne boyutları diğer lastiklerle aynı boyutlarda olup bagajda çıkıntı yapma sıkıntısı bulunuyor. Ben bu çıkıntıdan kurtulmak için stepneyi eve kaldırdım yerine de bagaj havuzu koydum çok da güzel oldu.

2006 stepne boyutları diğer lastiklerle aynı boyutlarda olup bagajda çıkıntı yapma sıkıntısı bulunuyor. Ben bu çıkıntıdan kurtulmak için stepneyi eve kaldırdım yerine de bagaj havuzu koydum çok da güzel oldu.
vallaha çok heveslendim abi yav acaba senin havuz bu ilandakinden mi memnunmusun abim???

aracı kirleticek bir yük taşınmıyorsa, daha dogrusu araç ticari kullanılmıyorsa bence gereksiz bişey

Geri
Üst Alt