Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yeni Leon araç bilgisi

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında LEONSS tarafından paylaşıldı.

1. LEONSS

LEONSS SCW Üyesi

86
    38
    18
    Arkadaşlar merhaba;
    Yeni 2009 Leon aldım.Makyajlı siyah renk 40.000 kmde.Benzinli olarak aldım.Araçta herhangi boya değişen yok.Diri bir araç yorgun değil gayette bakımlı.32 Bin para verdim sizce fiyat nasıl.Yanılmam olmuşmu.Ben yeni bir Leoncu olarak sizlere danışıyorum.Araça dün itibariyen Lovato OBD 2 sistem Lpg dönüşümüde yaptırdım.Gayet memnunum.Teşekkürler..

2. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    40.000 km 32 TL.çok iyi fiat.OBD 2 sistem fiat nedir?

3. LEONSS

LEONSS SCW Üyesi

86
    38
    18
    Abi yüreğime su serptiniz.Millet soruyor 32bin dediğimde tuhaf bir bakış bana bakar oluyor.Herkezin suratında aynı ifade o paralar verilirmiydi der gibiler.Çok araştırdım İstanbulda bakmadığım araç kalmadı gibi bişe,en sonunda Tekirdağ Çerkezköy'den aldım araçı.Hasar kaydı felan yok.Böylece boyada yok zaten araçta km.si orjinal servis bakımlı sürekli.Çerkezköy'den Kalkıp her sene İst. Avek bakıma gelmiş.Diğer arkadaşlar bakalım ne derler fiyata satmak istesem o paralara tekrar verebilecekmiyim çok endişelerim oluştu.
    Bu arada Lpg sistemini yalvar yakar 1550 TL. verdim.12 taksit.Normalde yeni zam gelmiş 1700 TL diyorlar.Lovato OBD 2 sistem.Arıza ışığını kesinlikle yakmıyor,araç ayarını kendi kendine yapıp zengin fakir karışımını kendi ayarlıyor.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  4. LEONSS

LEONSS SCW Üyesi

86
    38
    18
    Bu arada forumdaki eski Leonculardanda yorum bekliyorum fiyat nasıl arkadaşlar.

5. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    Hayırlı uğurlu olsun.Fiyat makul...:)

6. seat_leon

seat_leon SCW Üyesi

850
    262
    63
    hayırlı olsun fiyat iyidir.. iyi günlerde kazasız belasız günlerde kullanın.. çok yüksek diyenlere bu temizlikte bulunda ben birdaha alayım deyin :D

7. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    Fiyat çok iyi, hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin...

8. focus

focus SCW Üyesi

327
    190
    43
    Hayırlı olsun.

9. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.700
    113
    2009 model leon makyajlı kasa değilki.
    Makyajlı kasa ilk olarak 2009 yılının ikinci yarısında 2010 model olarak piyasaya sürüldü. O yüzden aracınız ya makyajsız kasa yada 2009 model değil. Kendi adıma konuşmak isterim Eğer makyajsız ise kesinlikle pahalı bence. 29 dan fazla para vermezdim ama makyajlı kasa ise idare eder bir fiyat o da km yüzünden yinede 31 eder en iyisi. Aksesuarlar yok ise tabiki.

10. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    fıyat cok ıyı bencede arabada boya kaza yok ve km sı dusuk dırı bır arac dıyosun bırde o sana oyle bakan adamlar ne kullanıyor acaba 32 bıne o yılda o dolulukta baska arac varmıdır bırde bunu sorgulamak lazım

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş