Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yeni leon aksesuar

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında AyhanGny tarafından paylaşıldı.

1. AyhanGny

AyhanGny SCW Üyesi

93
    50
    18
    Selam arkadaşlar yeni Leon için kapı eşigi leon yazısı hakkında bilginiz varmı mk2 ler için uyumlu çok var ama yenı kasalar için aynı ışıklı yazılar uyumlumudur degılmıdır bılgınız var mı? birde bayagıdır bakıyorum ama yeni kasa için body kıtlerde çok tasarlanmadı sanırım daha bir ikitane gördüm fkt guzel degıldi bu konudada yeni kasa için tasarlanmış varmıdır? Şimdiden teşekkürler...

2. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.776
    5.614
    113
    Pc başına geçince bakarım var ve kullanan arkadaşlar da bulunuyor sen ışıklı mı yoksa paslanmaz olandan mı düşünüyorsun

3. AyhanGny

AyhanGny SCW Üyesi

93
    50
    18
    Işık olarak onlar zaten paslanmaz halde halde olması lazım beyaz yanacak leon yazısı..

4. AyhanGny

AyhanGny SCW Üyesi

93
    50
    18
    şöyle birşey var ama bu kalın mı gozukur dıye karar veremedım http://www.ledesik.com/ kaba dursun istemiyorum..

5. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.776
    5.614
    113
  6. AyhanGny

AyhanGny SCW Üyesi

93
    50
    18
    bu omsa ürünü olabılır pilli ürünleri onlar kullanıyordu diger ürünler kapı otomatıgıne baglanıp merkez lamba baz alnırak yapılıyor omsalar dırek pıllı http://www.omsaline.com/ bunun urunune bezıyor .. bu paylaştıgın servıste takılan mı servıste pıllımı kullanıyor? görmedim çunku nasıl ürün kullandıklarını ...

7. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.776
    5.614
    113
    Evet servisten bir arkadaş bunu almıştı pilli ve pilsiz ikisinide kullanıyorlar diye biliyorum ellerinde hangisi varsa onu takıyorlar.

8. AyhanGny

AyhanGny SCW Üyesi

93
    50
    18
    servis yiyatı günce fiyatmı aklında olan 170? Ben Sormadım hıç servis fiyatını ..

9. faw13

faw13 SCW Üyesi

621
    370
    63
    serviste geçen ben oradayken 180 demişlerdi başkasına

10. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Naçizane o paraları eşiklere vermek yerine 70-80 daha verip difüzör almak daha mantıklı... kapılar kapanınca eşikler görünmüyor ki... :)

Sayfayı Paylaş