Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni leon 170'te yakıt tüketimi...

Aman dikkat edin...bu süratte herhalde anlık 15 görürsünüz

170km ile giderken ortalama tüketim yerine anlık tüketim değerini öğrensek.. 200'le 5.0lt'de gösterebilirsiniz ortalamada çünkü :)
ben bunu bilmiyordum yoksa anlık yakıt tüketiminde çekerdim fotoyu... şehir dışına çıkmayı planlıyorum bu hafta sonu İzmit'e, Sabiha Gökçen- Gebze arasında tahminim bunu 200 için deneyebilirim, nasipse bir sıkıntı olmazsa...

Evet, değer güzel fakat keşke anlık olarak yol bilgisayarı ayarlayıp fotoğrafı çekebilseydiniz. Bu arada sizin bir önceki araç neydi?
murat önceki aracım kia cerato 1,6 125 bg lpg+benzinli otomatik vites advance modeliydi... fekat leon yakıt olarak ondan daha az ya da kafa kafaya yakıyor...

Ortalama yakıt tüketimi ortalamadır. Yani 170 ıle gitmeniz ile bi alakası yoktur. Tüm ortalamalara bakıp karar verilir. Anlık ise yokuş aşağı ise 3 lt bile gözükür yokuş yukarı 20 lt o yüzden anlıkta bi işe yaramaz.

Bu foto işi sakat bir saniye çok şeyleri değiştirir aman dikkat

Ortalama yakıt tüketimi ortalamadır. Yani 170 ıle gitmeniz ile bi alakası yoktur. Tüm ortalamalara bakıp karar verilir. Anlık ise yokuş aşağı ise 3 lt bile gözükür yokuş yukarı 20 lt o yüzden anlıkta bi işe yaramaz.
hüzeyir ben de bunu diyorum zaten ortalama yakıt başlangıç itibariyle bakıyorum ve tüketimimi net olarak görmüş oluyorum yoksa anlık olduğunda yokuş aşağı ben 0,2 leri bile gördüm :)

değer iyi güzelde devir 4 bin bile değil 170'te gazdan ayağınızı çekmeden 6'bin devirde filan anlık tüketim önemli olan bu tabloda benim arac 5.2 gösterio ;) bu arada yokuş aşağı 0,2 görmek araba çalışmıyo demek arabanın boştaki yakıt tüketimi zaten 0,6 ?

Geri
Üst Alt