Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni leon 1.4 140 fr yakit tuketimi (guncel)

gallito

Kayıtlı Üye
Diger konu uctugu icin guncel tuketim verilerime burdan devam ediyim .

Bugun sabah levent-beylikduzu yaptim .acelem olmadigi icin biraz yavas gittim . 6. Vitesi hic kullanmadim 70-80 km arasi gittim 5. Viteste . Yol gayet acik ve akiciydi hic durmadim . 50 km sonunda arabayi park ettigimde 4.4 lt yi gosteriyordu yol bilgisayari . Araba 3000 km de .

sehır dısı verısı sayılıyor dımı ozamn bu verı

Kesin benim kullanımda bir sorun var o zaman. Ben bir türlü bu değerleri göremiyorum.

Kesin benim kullanımda bir sorun var o zaman. Ben bir türlü bu değerleri göremiyorum.
dostum senın kullanımında sorun yok bu sehır dısı sayılıyor ama az yaktırmak ıstıyorsan su yollaraı ızleyebılırsın eger sıkısık trafık degılse onunde kı yol 10km duz sehır dısı gbı seyredıyosa 80de hız sabıtleyıcıyı devreye sok ısıgı kırmızı gordugun an vıtes kuculterek gaza basmadan ısıga yanas cok hırcın kullanma sende bu degerlerı gorebılırsın

dostum senın kullanımında sorun yok bu sehır dısı sayılıyor ama az yaktırmak ıstıyorsan su yollaraı ızleyebılırsın eger sıkısık trafık degılse onunde kı yol 10km duz sehır dısı gbı seyredıyosa 80de hız sabıtleyıcıyı devreye sok ısıgı kırmızı gordugun an vıtes kuculterek gaza basmadan ısıga yanas cok hırcın kullanma sende bu degerlerı gorebılırsın

:)
katılıyorum sana dostum

:)
katılıyorum sana dostum
ya ne ortalaması ver gazı ver gazı vuuuuuuuuuuuv :seat:drag

Geri
Üst Alt