Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

yeni leon 1.2tsi hava filtresi yardım

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında zzmurat tarafından paylaşıldı.

1. zzmurat

zzmurat SCW Üyesi

6
    3
    3
    merhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var 1.2 tsi style manuel yeni leon aldım sıfır..
    motordan biraz ses gelsin istiyorum orjinalliğini bozmucak şekilde hava filtresi ne önerirsiniz? piyasada bakıyorum yeni leona göre filtre bulamadım(K&N ve Simota baktım) araca zararı olurmu takarsam.amacım az da olsa ses almak üniversal filtreler olurmu yardım ederseniz çok sevinirim..teşekkürler

2. leo54

leo54 SCW Üyesi

572
    354
    63
    Merhaba Aramıza hoşgeldiniz burası bizim evimiz :) zili yada kapıyı bi çalın kendinizi tanıtın tanışalım sizi tanıyalım arkadaşlarım ve ben size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız... :)

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Kendinizi üyelerimiz bölümünde tanıtırmısınız .

4. zzmurat

zzmurat SCW Üyesi

6
    3
    3
    Merhaba arkadaşlar tanışma bölümünden kendimi tanıttım:) yardımcı olursanız sevinirim:)

5. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    aracına bir zarar vermez sadece yakıt tüketimin biraz artar oda neden istediğin sesi duymak için devirli kullanacaksın ama sana önerim muratcım rodaj süresini doldurana kadar takma çünkü bu sürede devirli kullanmaman gerekli ondan sonra serbest marka istiyorsan bmc nin sesinden takanlar memnun konuyu [MENTION=17541]RedLine[/MENTION] kadir kardeşim okursa sana yardımcı olur

6. zzmurat

zzmurat SCW Üyesi

6
    3
    3
    Çok teşekkürler ali abi ilgilendiğin için teşekkür ederim.. Rodaj bitene kadar bekleyeyim en iyisi..

7. mgencay

mgencay SCW Üyesi

1.370
    463
    83
    Araçtan memnun musun?

8. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    Senin için ve aracın için doğru bir karar olur

9. zzmurat

zzmurat SCW Üyesi

6
    3
    3
    Her konuda çok memnunum. Yakıt olarak daha aracım 300 kmde şehiriçi 6-7 litre yakıyor. Performansta sanki 1.2 değil 1.6 gibi çok seri:)

Sayfayı Paylaş