Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni lastik önerisi

pirelli pzero al, viraja istersen 120 ile gir

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Lastik fiyat bilgisi almak için michelin e gittim yazlık alıcakdım kişlık almaya düşünmüyordum ama orada michelin ürettiği taurus die lastik vardı kış için fiyatta uygun 300 lira diyorlar 215 40 17 için daha önce hiç kullandınızmı baya yumuşak bir lastik ama bir düşüneyim dedim kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim

Lastik fiyat bilgisi almak için michelin e gittim yazlık alıcakdım kişlık almaya düşünmüyordum ama orada michelin ürettiği taurus die lastik vardı kış için fiyatta uygun 300 lira diyorlar 215 40 17 için daha önce hiç kullandınızmı baya yumuşak bir lastik ama bir düşüneyim dedim kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim

Gurupta lastikci bir arkadaş var oda Taurus markasını önermişti .Aklımda kaldığınca Miclenin yan üretimi imiş Macaristanda üretiliyormuş.Daha önceki yazışmaları kontrol ederseniz geniş bilgi alabilirsiniz.

Teşekkürler buldum okudum onlarıda kışlık için bi deniycem baklım ne çikicak

@Emirgllk kardeşim sağolsun tam da şu yukarda gönderdiğin taurus marka lastiği verdi bana. Ben de otomotivciyim fikir sahibiyim bilgi sahibiyim ama lastik konusunun @Emirgllk kadar uzmanı da değilim sonuçta bu arkadaşımız o işten ekmek kazanıyor. Haliyle daha fazla daha hızlı ve daha derin bilmesi gerekiyor. Verdiği lastikler Macaristan markası Michelin bünyesindeki bir marka ancak Sırbistan yapımı. Bu coğrafyada kullanılan bir lastik ne kadar kötü olabilir ki? Sonuçta soğuklarımız bile Balkanlardan geliyor. O bile ithal :D memnun kalırsınız hele ki İstanbul çevresinde bir yerde kullanıyorsanız. Yok ama Erzurum'da bir dağ köyündeyseniz çivili kış lastiği almanız gerekir.

Taktırdım kışlıkları sizin olduğunu bilseydim arardım şu anlık güzel gözüküyor yol tutuşu güzel yumuşak lastikte sesi azaldi kışlık olmasına rağmen kocaeli izmit deyim çokda bi kış olmuyor zaten hertürlü işimi görür gibi duruyorlar nisanda artık yazlıklarda @Emirgllk kesin arıyıcam sizi

Geri
Üst Alt