Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni lamborginim :)

ellerine sağlık mükemmel olmuş :) bende 3Dmax öğrenmek çok istiyorum..bide AfterEffect :)

sanırım Görsel Tasarım öğrencisisin ?

12 yaşında amcamın yanında autocad ile başladım
14-18 yaşında 3D eğitimi aldım ynı zamanda lisesde autocad+maya+3dsmax+solid+inventor+catia eğitimleri aldım
18 yaşında THY teknikte designer olarak girdim sonra babam dava açtığından 19 yaşında bende çıkmak zorunda kaldım. şuanda yaklaşık 9 tsarım programı kullanıyorum 19 yaşındayım ve ideallerim için çok fazla çalışıyorum. öğrenmek için kurs vs şart ama.

bildiğim tasarım programlar

autocad
3dsmax
gmax
solidworks
catia
inventor
sketchup
photoshop
coreldraw
adobe illsturator

12 yaşında amcamın yanında autocad ile başladım
14-18 yaşında 3D eğitimi aldım ynı zamanda lisesde autocad+maya+3dsmax+solid+inventor+catia eğitimleri aldım
18 yaşında THY teknikte designer olarak girdim sonra babam dava açtığından 19 yaşında bende çıkmak zorunda kaldım. şuanda yaklaşık 9 tsarım programı kullanıyorum 19 yaşındayım ve ideallerim için çok fazla çalışıyorum. öğrenmek için kurs vs şart ama.

başarılarının devamını diliyorum kardeşim :) umarım hepimiz iyi bir yerlere geliriz

maaşallah diyorum sana sakın ögrenme azminden bişey kaybetme çünkü o saydıgın programlar sayesinde hiç bi üniversite okumasan bile cogu kişiden fazla para kazanıcaksın

3dmax programını bende çok öğrenmek istiyorum o programda yapılabilecekler çok fazla ama adam gibi saatleri bana uyan bir kurum bulamadım açıkçası :( ama hayat kurtaran bir program . Bizzat kendi firmamızın çizimlerini bir mimar alana kadar dışarıda yaptırıyordum 2 saatte teslim ettikleri çizim başına 3.000-5.000 tl arası paralar alıyorlar.. geniş çaplı çalışmaları hiç saymıyorum bile bence öğrenilmesi gereken bir program

Geri
Üst Alt