yeni küçükler, 0.9 lt twin air & 1.0 lt ecoboost | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

yeni küçükler, 0.9 lt twin air & 1.0 lt ecoboost

Konu, 'Diğer Modeller' kısmında berko tarafından paylaşıldı.

1. berko

berko
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar nette gezerken rastladım belki biliyosunuzdur fiat 0.9 lt hacminde 2 silindirli 85 hp gücünde turbolu bi motor çıkarmış. Yeni puntayla tr ye gelmesi bekleniyor bu motorun 6 vites kombinasyonu ile. Ford ise 1.0lt 3 silindirli bi motor çıkarmış, iki farkli beygir gücünde satılacak 100 ve 125 hp. 100 lük 5 vites 125 lik 6 vites ve focusla yakın zamanda trde satışa sunulacak. Vw Nin artık 1.2 tsi ı polo ve golfte getirmesi farz oldu. 1.2 tsi gözüne küçük gelenler alıştırsın kendilerini artık dahada küçük hacimler görcez piyasada.

Bunu beğendi. _AS_ bunu beğendi.
  2. ilkerbilim

ilkerbilim
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    63
    Fiat, o motoru çıkaracağını çok önceden duyurmuştu. Hatta ilk olarak Fiat 500'e koyacaklarını ve 0,8Lt olacağını söylüyorlardı.

3. Sert@ç

Sert@ç
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    43
    Renault da 900cc lik bir motor getiriyor 3 silindir. Birde 1200cc turbo olması beklenen var Mégane için

4. YEKTA

YEKTA
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2.404
    Ödül Puanları:
    113
    şu an 1.2 tsi golf var sınırlı sayıda geldi türkiyeye aylar önce satıldı bitti

5. kamikaze

kamikaze
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    83
    600cc.motorlar caponyada yıllardır satışta.

6. habildinar

habildinar
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    638
    Ödül Puanları:
    113
    1.2 tsi polo var diye biliyorum ben. Bu motorlar ekonomik olarak güzel de, ömür olarak ayrı bir tartışma konusu olur bence....

7. yukcell88

yukcell88
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    551
    Ödül Puanları:
    113
    Ben VW' den 1.0 TSI 90 bg bekliyorum :) Gerçi Corsa Eco'ların halini düşünüp turbo koyunca bi cacık olacağını sanmam ama Seat Mii veya Vw Lupo'ya gideri olur o motorun :)

Sayfayı Paylaş