Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni kasayla ilgili birkaç soru

metalik renk ile iyi fiat sanırım..full led paket ve sunroof opak kırmızı 52600 buldum
evet metalik renk eklenince hemen hemen aynı oluyor. 52000tl alan arkadaş zannedersem zamlardan önce almıştır 2-3 hafta kadar önce bir zam geldi hatta yeni bir zam gündemde.

plaka ruhsat masrafları bende olmak koşuluyla 51150 TL ye aldım. Bayi Altur.

Bende bu fiyatın biraz daha aşağısına aldım ancak extra indirimim vardı . Normalde inecekleri dip fiyat 51.200 civarıdır. Yalnız şu anda liste fiyatına 500 lira zam gelmişti en son .onu da eklersek 51.700 plaka ve ruhsat masrafları size ait olmak üzere opak renk için alınabilecek fiyattır biraz zorlayın bayileri .

Bende bu fiyatın biraz daha aşağısına aldım ancak extra indirimim vardı . Normalde inecekleri dip fiyat 51.200 civarıdır. Yalnız şu anda liste fiyatına 500 lira zam gelmişti en son .onu da eklersek 51.700 plaka ve ruhsat masrafları size ait olmak üzere opak renk için alınabilecek fiyattır biraz zorlayın bayileri .
Evet ben aldıktan sonra zam gelmişti. Plaka ve ruhsat içinde metalik renk için 53000 fiyat normal gibi bu durumda.

Öncelikle çok geçmiş olsun. Bence 1.4 TSI FR Çok iyi seçim fakat 5 ay kadar bekleyin derim, sonuçta yıl sonu fiyatları biliyorsunuz daha makul oluyor. Bunun yanında da bir sürü kampanya oluyor. 50.000 TL koyun vadeli hesaba 5 ay sonra 1.500 TL kar edersiniz o da en azından kaskoyu karşılar...

Öncelikle çok geçmiş olsun. Bence 1.4 TSI FR Çok iyi seçim fakat 5 ay kadar bekleyin derim, sonuçta yıl sonu fiyatları biliyorsunuz daha makul oluyor. Bunun yanında da bir sürü kampanya oluyor. 50.000 TL koyun vadeli hesaba 5 ay sonra 1.500 TL kar edersiniz o da en azından kaskoyu karşılar...
ayağımı yerden kesecek bir araba olsa ben de bekleme taraftarıyım ama arabasızım şuanda ve çok zorlanıyorum o yüzden bir an önce almak istiyorum.

Yeni ve eski kasayı kullananlardan görüş alsak. Ben Stylance'ımı sattım. 1.4 TSI FR mı alsam yoksa yeni kasa Style mı?

1.6 tdı style kırmızı panoramik tavan sunroof 17 jant tadından yenmez beya

Geri
Üst Alt