Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni kasayla ilgili birkaç soru

Büyük geçmiş olsun..Sağlığımızın yanında malın hiç bir önemi olmaz..Çok şükür canınıza birşey olmamış.

Ben 10 Mayısta yeni kasa 1.6 tdi style aldım.Şu an 810 km de.
İyi ki almışım diyorum..

Arabamda LED FAR YOK. Bu y
zden bu konuda yorum yapamayacağım.Sipariş verirken LED PAKET istedim ama gelecek olan araçlar içerisinde boşta led paketli araba yok dediler..bende dert etmedim..

Gaz pedalı arkadaşlarında bahsettiği gibi yukarıdan iniyor..Ama ben bir olumsuzluk görmedim.

Geri viteste ilk zamanlar problem yaşadım..Bazen geçiyor gibi oluyordu ama aslında geçmemiş oluyordu..Bunu ayağımız debriyajdan çekerken gelen cııırrrttt sesinden anlayabildim ancak...ama şimdilerde olmaz oldu..Ya da ben alıştım vites kutusuna..Vites yolları kısa ve kemikli.Genel kullanımı rahat.

Sadece park manevralarında başınızı arkaya çevirip park etmek istediğinizde arka çaprazlarda bir miktar görüş sıkıntısı var ama bu noktada yan aynalardan destek aldığınızda sorun kalmıyor ki yeni nesil çoğu arabada bu sorun var ..

Bahsettiğim gibi bendeki araç 1.6 tdi style..Mersinde şu an şehir içi ortalamam 4.5 litre civarında..Şehir dışında ise 3.8 litre civarında..Tabii ekonomi odaklı sürüyorum..genelde 1600-1700 devir civarında kalmaya çalışıyorum.

Aracın içi normal bir aile için gayet yeterli genişlikte..Bagajı ise hatcback bir araba için çok iyi.

Bir önceki kasayla kıyaslandığında bir çok arkadaşın yeni kasayı yerden yere vurmasınıda açıkçası şaşkınlıkla karşılıyorum..Kasanın şekli tamamen zevk meselesidir..Ben arabada köşeli hatları çok severim ve bu yeni kasada bu yüzden çok hoşuma gitmişti..Ama dediğim gibi tamamen zevk meselesi..

Ben aracımı 51.500 TL ye aldım..Bu fiyata daha iyi bir araba olduğunu şahsen düşünmüyorum..Daha iyi arabalar mutlaka var ama daha yüksek fiyata.

Sonuç olarak yeni leon 1.6 tdi style modelini iyi ki almışım diyorum.Kesin ve Net.

Ekli dosyalar

• 22052013527.jpg
    22052013527.jpg
    248.2 KB · Görüntüleme: 10
arkadaşlar 1.4tsi fr 140hp + fullled + sunroof + metalik renk 53700 nasıl fiyat? anlaşmak üzereyim ? hiç indirim alamadım hepi topu 500küsür lira bir şey indiriyorlar ne dersiniz alınır mı ?

arkadaşlar 1.4tsi fr 140hp + fullled + sunroof + metalik renk 53700 nasıl fiyat? anlaşmak üzereyim ? hiç indirim alamadım hepi topu 500küsür lira bir şey indiriyorlar ne dersiniz alınır mı ?

Başka bayileri de bir yoklayın derim. @WhiTeRaVeN (günay) arkadaşımız da yakın zamanda aldı aracını, o da 51 küsüre mi yoksa 52 küsüre mi ne almıştı.

Bizim siteden [MENTION=424]gallito[/MENTION] yanılmıyorsam 52 000 liraya almıştı aynı donanımda..

metalik renk ile iyi fiat sanırım..full led paket ve sunroof opak kırmızı 52600 buldum

Geri
Üst Alt