Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni kasayla ilgili birkaç soru

tüm geçmiş olsun dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. aracım perte çıktı bugün netleşti. ortalama 2 ay içerisinde aracın piyasa değerini ödeyecekler bu aşamada yapmam gereken var mı sizce? arabanın şuan piyasa değeri nedir sizlerce ?

2011 1.4 tsi style
28.000 km
esp paketi
artı olarak seat spor yaylar, cupra spoiler, kol dayama, seat spor egzoz uçları ve bu aksesuarların bedeli de ayrıca kaskoya eklenmişti.

ne kadar ödeme yaparlar ben ne şu aşamada ne yapmalıyım? saygılar.

35 ten aşağı kabul etme alper şimdi sana yoklama çekecekler şu kadar bu kadar diye

yeni leon benim gözümde şudur: farlarda led varsa ve açık geziyorsan ala (audi vari olduğundan dolayı) haa yoksa led yada farlar kapalıysa bence hiç bulaşma al alfa Romeo gulietta

Dünya çapında toplu bir hareket ile yeni leonu hiç almasak acaba bu modeli iptal edip, yeni bir tane çıkarırlar mı :p

Öte yandan VW patronlarının eski leon sahiplerini dizginlenmiş ev aslanları yapma çabasını normal karşılıyorum. Es kaza 1P'ye Led far ve teknolojik iç kokpit yaparak yeni model çıkartsalardı, o saatten sonra A3 alan kalır mıydı? E bu da marka stratejilerine ters.

merhabalar sevgili arkadaşlar. neredeyse 3 yıldır severek kullandığım ve gözümden sakındığım aracımla bugün eşim talihsiz bir kaza yaptı. çok şükür kendisinde hiçbir şey yok. aracım 1.4 tsi style 2011 model + esp paketi vardı. seat spor yaylar, kol dayama, seat spor egzoz uçlarım vardı ve henüz 28.000km olmak üzereydi :( harika bir yol tutuşu vardı aracımın, yazık oldu gerçekten. cana geleceğine mala gelsin napalım elhamdülillah bugünümüze.

servis çalışanlarının ve kaskodaki arkadaşın görüşlerine göre perte çıkması şiddetle muhtemel. bu durumda aklımda tek bir alternatif var o da 1.4 140hp fr leon.

bir önceki kasanın; efsane kasa :) ; vites kutusu audi üretimiydi yanılmıyorsam. güncel kasadaki vites kutusu ve aksamları gene audi den mi ithal ediliyor bilginiz var mı?

ayrıca full led olan araçların kısa farları açıkken çok kısıtlı bir aydınlatma yaptığını okudum var mı bunun doğruluğu ?

aracın yeni kasası henüz çıktı. şimdi almak mantıklı mı? kronik sorunları var mıdır?

arka görüş açıları nasıl ? geri kamerası opsiyonu var mı?

son olarak gaz pedalı bizim araçlarda olduğu gibi yerden mi kalkıyor yoksa sıradan dandik pedallardan mı ?

kazalı aracımın akıbeti belli olduktan sonra direk bayide inceleyeceğim kendim fakat ilk etapta bunlar kafama takılan sorular. bilgilendirebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Alper kardeşim, adaşım öncelikle geçmiş olsun can da birşey yok ya mal her zaman yerine gelir... Yeni Leon 1.2TSI DSG Style paketli aracımı geçtiğimiz çarşamba günü teslim aldım... Aşağıda ki linkte ilk izlenimlerimi okuyabilirsin... 1.2 olmasına rağmen gidişi çok iyi yani araba genel olarak çok iyi... Sen 1.4 FR istiyorsun onu düşünemiyorum bile bunun yanında... Şimdiden hayırlı olsun bana 1.2 yetmez diyorsan 1.4 FR al fakat 1.2 bile iyi bir performans sergiliyor... Full Led tavsiye etmiyorum reklamlarda filan iyi aydınlatıyormuş gibi görünüyor ama öyle olacağını sanmıyorum çünü hiç bir led normal HID farlar gibi aydınlatamaz yolunu... Gaz pedalına gelince normal sıradan yukardan sarkan tiplerden o durumu bende yadırgadım biraz ama yinede uzunlar gibi yumuşak ve ayağı yormuyor... WOptik park sistemini ops. olarak sunuyorlar bence hiç gerek yok... aracım beyaz olduğu için beyaz park sensörü araştırdım... HB da 43 liraya buldum sadece ses yapıyor mesafe göstergeside yok... bana yeter diye düşünüyorum... alıp serviste taktıracağım... Bu arada şanzumanla ilgili bir bilgim yok ama VW, Audi, Seat, Skoda da hep aynı motor ve şanzumanlar var hepside peynir ekmek gibi satıyor... DSG ile ben de kötü yorumlar okumuştum ama sonra tam vazgeçmek üzereyken SCW deki kardeşlerim bana destek oldu ve aldım... İyiki de almışım... Her zaman derim Leon Leon dur ne de olsa içinde aslan yatar... Şimdiden hayırlı olsun hakkında...

http://www.seatclubworld.com/leon-5f-2013-150/annem-sagolsun-21903/

Alper kardeşim, adaşım öncelikle geçmiş olsun can da birşey yok ya mal her zaman yerine gelir... Yeni Leon 1.2TSI DSG Style paketli aracımı geçtiğimiz çarşamba günü teslim aldım... Aşağıda ki linkte ilk izlenimlerimi okuyabilirsin... 1.2 olmasına rağmen gidişi çok iyi yani araba genel olarak çok iyi... Sen 1.4 FR istiyorsun onu düşünemiyorum bile bunun yanında... Şimdiden hayırlı olsun bana 1.2 yetmez diyorsan 1.4 FR al fakat 1.2 bile iyi bir performans sergiliyor... Full Led tavsiye etmiyorum reklamlarda filan iyi aydınlatıyormuş gibi görünüyor ama öyle olacağını sanmıyorum çünü hiç bir led normal HID farlar gibi aydınlatamaz yolunu... Gaz pedalına gelince normal sıradan yukardan sarkan tiplerden o durumu bende yadırgadım biraz ama yinede uzunlar gibi yumuşak ve ayağı yormuyor... WOptik park sistemini ops. olarak sunuyorlar bence hiç gerek yok... aracım beyaz olduğu için beyaz park sensörü araştırdım... HB da 43 liraya buldum sadece ses yapıyor mesafe göstergeside yok... bana yeter diye düşünüyorum... alıp serviste taktıracağım... Bu arada şanzumanla ilgili bir bilgim yok ama VW, Audi, Seat, Skoda da hep aynı motor ve şanzumanlar var hepside peynir ekmek gibi satıyor... DSG ile ben de kötü yorumlar okumuştum ama sonra tam vazgeçmek üzereyken SCW deki kardeşlerim bana destek oldu ve aldım... İyiki de almışım... Her zaman derim Leon Leon dur ne de olsa içinde aslan yatar... Şimdiden hayırlı olsun hakkında...

http://www.seatclubworld.com/leon-5f-2013-150/annem-sagolsun-21903/
Adaş aracınız hayırlı olsun. Okudum sizin aracın konusunu inşallah hep severek kullanırsınız. Led farların performansı çok düşündürüyor beni fakat alırsam kesinlikle led farlı alırım çünkü önceki aracımda da xenon istiyordum fakat yüksek fiyat nedeniyle alamamıştım bu kez içimde kalmasın aynı şekilde sunroof da içimde kalan bir opsiyondu mutlaka sunroof da düşünüyorum.

aklımdaki araç şu;
1.4tsi 140hp fr
diz hava yastığı
kış paketi
fr plus paket(sunroof+fulled)

aşağı yukarı 55000 tl şu opsiyonlarla liste fiyatı. Bugün gidip bir fiyat almayı düşünüyorum. Eğer komple 50000 e yuvarlarsa hemen sipariş veririm yapmazlar herhalde ama kısmet. 2. Aracım olacak aynı yerden. Bir güzellik bekliyorum. İndrime yanaşmazlarsa o para verildikten sonra golfe de kayabilirim bakalım bugün yarın netleşir durumlar heralde. Ama golfü de inceleyeceğim mutlaka.

Let farlarda sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum gayet güzel ışık veriyor ve gözleri yormuyor.
55 bin verecekseniz 1.6 TDI alın çok memnun kalacaksınız emin olun

Adaş aracınız hayırlı olsun. Okudum sizin aracın konusunu inşallah hep severek kullanırsınız. Led farların performansı çok düşündürüyor beni fakat alırsam kesinlikle led farlı alırım çünkü önceki aracımda da xenon istiyordum fakat yüksek fiyat nedeniyle alamamıştım bu kez içimde kalmasın aynı şekilde sunroof da içimde kalan bir opsiyondu mutlaka sunroof da düşünüyorum.

aklımdaki araç şu;
1.4tsi 140hp fr
diz hava yastığı
kış paketi
fr plus paket(sunroof+fulled)

aşağı yukarı 55000 tl şu opsiyonlarla liste fiyatı. Bugün gidip bir fiyat almayı düşünüyorum. Eğer komple 50000 e yuvarlarsa hemen sipariş veririm yapmazlar herhalde ama kısmet. 2. Aracım olacak aynı yerden. Bir güzellik bekliyorum. İndrime yanaşmazlarsa o para verildikten sonra golfe de kayabilirim bakalım bugün yarın netleşir durumlar heralde. Ama golfü de inceleyeceğim mutlaka.
Adaşım dediğim gibi hayırlı olsun şimdiden... 55000TL ise opsiyonlu fiyatı sana verecekleri min fiyat 54000TL olur onun dışında fazla indirim yapmazlar sanırım... sen kapabildiğin kadar extra kap bence...

Geri
Üst Alt