Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Kasanın çıkması 2.el piyasasını düşürür mü ?

ben seninle aynı düşünmüyorum.
ilk gelen araba fiyat olarak ederinin üstünde satılmakla beraber, araç tutulduktan ve belli bir alıcı potensiyeli oluştuktan sonra malzemelerden çalmaya başlarlar.
Sadece VW değil tüm markalar aynı yolu izliyor.

Onu geçç harbiden geç sanırım showroom'ları fazla gezmiyorsunuz
Size şöyle bir örnek veriyim yeni polo geldi 1 direksiyon 2 airbag var başka bişey yok fiyatı 36.500 ! Sis farı OPSİYON!! direksiyondan kumanda falan hiç birşey yok !

Sizin cevabınıza gelince yeni kasa elbette fiyat düşürür ama çok abartı dercede değil tabikide

Şemun,adam benim burda söylediklerimi sana müşteri gözüyle söylemez ki..Tabiki de tam tersini diyecek..:)

yok abi cok samımı bı dost calısıyor orda ama ben aracın ıcındekı parcaları bılmıyorum donanım acısında dıyorum... hatta adam sunuda soledı su anda polo satıslarında patlama var ama seneye almak daha ıyı olur comfortlıne paketıne daha cok secenek dahıl olacak ve fıyatta azda olsa ındırım olacak kı sole bı durumda var gozlemledıgım kadarıyla su anda polo 30000tl ye satılıyor ama comfortlıne paketınde ne sıs farı ne celık jant vs... bırsey yok resmen bom bos arac onu demek ıstıyorum...

direkt düşer VW'de daha etkili bu olay..

Onu geçç harbiden geç sanırım showroom'ları fazla gezmiyorsunuz
Size şöyle bir örnek veriyim yeni polo geldi 1 direksiyon 2 airbag var başka bişey yok fiyatı 36.500 ! Sis farı OPSİYON!! direksiyondan kumanda falan hiç birşey yok !

Sizin cevabınıza gelince yeni kasa elbette fiyat düşürür ama çok abartı dercede değil tabikide

gezmeme gerek yok, tüm markaların üst düzey yöneticileri ile görüşüyorum.
3.000 adetlik araç filosu yönetiyoruz.
tüm alım satım ve kiralama, analiz çalışmaları yapıyorum.
yani kısacası detay bilgi, son kullanıcıya ulaşmayan bilgi, vs için
o showroom senin bu showroom benim dolaşmama gerek yok, ihtiyacım olan bilgiyi ilgili birimin en yetkilisinden alıyorum.

yeni jettanın donanımı ve kalitesi eskisine göre kötüyse, fiyat düşmez aynı kalır eğer tam tersi olursa eski kasanın fiyatı düşer.. vag grubunda böyledir..

Abilerim cevaplarınız için çok teşekkür ederim en iyisi beklemek zaten acelemiz yok arabasızda değiliz en iyisi bu yazın bitmesini bir bekliyelim bakalım ne olup ne bitcek

Geri
Üst Alt