Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni kasa seat ibiza mercekli far mk5 6j

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Punisherkp

Kayıtlı Üye
img0010620.jpg

img0010820.jpg

img0010920.jpg

kendi aracima parca bakmaya gittigimde gordum arkadaslar ibizacilar in isine yarar diye fotolarini cektim fiyat 600 lira we kard finans a 6 taksit yapiliyor isteyen bana ulassin

güzelmiş yakışıklı far

bu markanın leon olanıda var sanırım

güzelmiş..
üstünde nasıl duruyo peki..bi de ledler nası görünüyo merak ettim..tasarımı fena değil ama kötü durabilir ledler..

acayip derecede beğendim şahaneymiş bu Cenk, İbizam olsa inan anında almıştım. Bizim makyajlı leonlara uygun yokmuymuş şimdi?

acayip derecede beğendim şahaneymiş bu Cenk, İbizam olsa inan anında almıştım. Bizim makyajlı leonlara uygun yokmuymuş şimdi?

yok abi ama gelir dedi adam yakinda bende gorunce dedim ibiza alsaydim hemen alirdim :) bekliorum bakalim cikinca adam haber wercek bana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt