Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Kasa Seat İbiza Kol Dayama

brksk27

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar, foruma yeni üye oldum herkese hayırlı kazasız belasız sürüşler dilerim.

Geçen hafta 2015 model yeni kasa İbiza 1.2 TSI Style sıfır araç aldım. Fotoğrafını da aşağıda paylaşıyorum. Çok memnunum Allah'a şükür. Fakat araçtaki tek eksik kol dayama olmaması. Aracı aldığım serviste orjinaline montaj hariç 600 TL fiyat çekti. Doğal olarak çok yüksek buldum bende. Bu araca uygun orjinaline yakın kalitede veya yan sanayi kolçak var mıdır ? Öyle piyasadaki ucuz her arabaya olan delip vida atılan kolçaklardan istemiyorum tabiki. Eğer sonradan taktıran varsa resimlerini eklerse çok sevinirim.
11947583_10153637764429797_712209206495912188_n.jpg .

Merhabalar arkadaşlar, foruma yeni üye oldum herkese hayırlı kazasız belasız sürüşler dilerim.

Geçen hafta 2015 model yeni kasa İbiza 1.2 TSI Style sıfır araç aldım. Fotoğrafını da aşağıda paylaşıyorum. Çok memnunum Allah'a şükür. Fakat araçtaki tek eksik kol dayama olmaması. Aracı aldığım serviste orjinaline montaj hariç 600 TL fiyat çekti. Doğal olarak çok yüksek buldum bende. Bu araca uygun orjinaline yakın kalitede veya yan sanayi kolçak var mıdır ? Öyle piyasadaki ucuz her arabaya olan delip vida atılan kolçaklardan istemiyorum tabiki. Eğer sonradan taktıran varsa resimlerini eklerse çok sevinirim.
Ekli dosyayı görüntüle 8900 .

hoşgeldin hayırlı olsun, kolçak varda piyasada yok şuan bekkliyoruz

Hayirli uğurlu olsun güle güle bin arabana dostum...
Ibiza sahibi arkadaşlar yardimci olacaktir sana...keyifli forumlar dilerim..

burak hosgeldın aracın hayırlı ugurlu olsun once uyelerımız bolumunden kendını tanıtırsan çok sevınırım ben kendı aracıma dısardan taktırdım 100 lıra cıvarında ıdı vıda yok dırek geçmelı olarak monte edilıyor.istanbul ekıbı sana yardımcı olacaktır.Faceden 2.el sayfamızı takıp edebılırsın bılgı olarakta resim gönderecegim

Hayirli uğurlu olsun güle güle bin arabana dostum...
Ibiza sahibi arkadaşlar yardimci olacaktir sana...keyifli forumlar dilerim..
Sağol abicim çok teşekkür ederim. ayrıca hemen verdiğiniz cevaplar içinde teşekkür ederim.

Çok teşekkür ederim hepinize ilginiz için. üyeler bölümünde tanıtacağım kendimi. Buluşma falan olduğunda forumdan mesaj atıyor musunuz. Katılmayı isterim.

a94b1dad2f756e3fbb3cacaa53a56c9e.jpg
cf2f9907b640832d370ec439db153aa9.jpg

16 cdf 48

burak hosgeldın aracın hayırlı ugurlu olsun once uyelerımız bolumunden kendını tanıtırsan çok sevınırım ben kendı aracıma dısardan taktırdım 100 lıra cıvarında ıdı vıda yok dırek geçmelı olarak monte edilıyor.istanbul ekıbı sana yardımcı olacaktır.Faceden 2.el sayfamızı takıp edebılırsın bılgı olarakta resim gönderecegim

Tamamdır bekliyorum

Geri
Üst Alt