Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Kasa Seat İbiza Kol Dayama

45.000 tl'nin üzerinde olacağını düşünüyorum. 1.2 tsi motor bu araba için iyi fakat eco modda, ne kadar performans alır bilemem. test sürüşünde iyi gözden geçirin. şimdiden hayırlısı olsun.
Araştırmama göre, Eco TSI motor, frenlemeden kazandığı enerjiyi depolayıp hızlanmada vs kullanıyor. (Teknik detayını bilmiyorum tabi)
Şu videoda da bahsetmiş.

Aşağıda da diğer benzinli motorlara göre avantajını belirmişler, doğru olmasını umuyorum.

upload_2015-9-2_16-53-59.png

Arkadaşlar sağolun hepiniz fikirleriniz için, daha önce açılmış olan konuya da göz attım en mantıklısı o gözüküyor, ama kıyamıyorum da şimdi aracın içi döşemeleri çok güzel onu takınca çok derme çatma bir görüntü olur aracın orjinalliği gider diye korkmuyorda değilim, bu konuda da biraz takıntılıyım ve eminim çoğunuz öylesinizdir :) Bakalım ya orjinaline benzer bişey bulucaz yada bu ürünü takıp idare edicez artık.. Buluşmalar içinde bu hafta çok yoğunum daha sonraki zamanlarda olursa katılacağım mutlaka.

Geri
Üst Alt