Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Kasa Seat İbiza Kol Dayama

a94b1dad2f756e3fbb3cacaa53a56c9e.jpg
cf2f9907b640832d370ec439db153aa9.jpg

16 cdf 48
Valla güzel bişeye benziyor bu. İnternette satılıyor mu ben kendim monte edebilirim.

Ben bursa da bir aksesuar cidan almıştım aradım yurtdışında imiş haftaya gelecek bilgi alıp dönerim

16 cdf 48

Çok teşekkür ederim hepinize ilginiz için. üyeler bölümünde tanıtacağım kendimi. Buluşma falan olduğunda forumdan mesaj atıyor musunuz. Katılmayı isterim.
burak aramıza hoşgeldin kardeşim kalıcı katılımcı ve aktif olmanı umıt ederek keyıflı forumlar dılerım kazasız belasız bın aracına dogru yerdesın bucuma avrupayakası olarak halkalı arena parktayız beklerız kardeşimm

Merhabalar arkadaşlar, foruma yeni üye oldum herkese hayırlı kazasız belasız sürüşler dilerim.

Geçen hafta 2015 model yeni kasa İbiza 1.2 TSI Style sıfır araç aldım. Fotoğrafını da aşağıda paylaşıyorum. Çok memnunum Allah'a şükür. Fakat araçtaki tek eksik kol dayama olmaması. Aracı aldığım serviste orjinaline montaj hariç 600 TL fiyat çekti. Doğal olarak çok yüksek buldum bende. Bu araca uygun orjinaline yakın kalitede veya yan sanayi kolçak var mıdır ? Öyle piyasadaki ucuz her arabaya olan delip vida atılan kolçaklardan istemiyorum tabiki. Eğer sonradan taktıran varsa resimlerini eklerse çok sevinirim.
Ekli dosyayı görüntüle 8900 .

Kardeşim hoş geldin sefalar getirdin. Aracında hayırlı uğurlu olsun, Rabbim kazasız belasız kullanmanı nasip etsin inşaAllah ;)

kardeşim bende 2015 model 1,4 style aldım. içine plus paket eklettim, kol dayama, koltuk altı göz, bluetooth, arka park sensörü toplam 1.300 tl tuttu. sonra toplam indirim yapıp 41.300 olan arabayı 40.800 aldım.
Ayrıca, boya koruma, kaput koruma, iç döşeme koruma, motor koruma ve 2 numara cam filmi' ni 650 tl'ye yaptırdım.

Bu arada aracın kasasında bir değişiklik yoktur. motor, iç döşeme ve multimedia sistemi değişiktir.

kardeşim bende 2015 model 1,4 style aldım. içine plus paket eklettim, kol dayama, koltuk altı göz, bluetooth, arka park sensörü toplam 1.300 tl tuttu. sonra toplam indirim yapıp 41.300 olan arabayı 40.800 aldım.
Ayrıca, boya koruma, kaput koruma, iç döşeme koruma, motor koruma ve 2 numara cam filmi' ni 650 tl'ye yaptırdım.

Bu arada aracın kasasında bir değişiklik yoktur. motor, iç döşeme ve multimedia sistemi değişiktir.
nerden aldın hocam bu fiyata? Bir de yeni versiyon değil sanırım?

Geri
Üst Alt