Yeni Kasa Seat İbiza Kol Dayama | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yeni Kasa Seat İbiza Kol Dayama

brksk27

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar, foruma yeni üye oldum herkese hayırlı kazasız belasız sürüşler dilerim.

Geçen hafta 2015 model yeni kasa İbiza 1.2 TSI Style sıfır araç aldım. Fotoğrafını da aşağıda paylaşıyorum. Çok memnunum Allah'a şükür. Fakat araçtaki tek eksik kol dayama olmaması. Aracı aldığım serviste orjinaline montaj hariç 600 TL fiyat çekti. Doğal olarak çok yüksek buldum bende. Bu araca uygun orjinaline yakın kalitede veya yan sanayi kolçak var mıdır ? Öyle piyasadaki ucuz her arabaya olan delip vida atılan kolçaklardan istemiyorum tabiki. Eğer sonradan taktıran varsa resimlerini eklerse çok sevinirim.
11947583_10153637764429797_712209206495912188_n.jpg .

ULU

V.İ.P Üye
Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar, foruma yeni üye oldum herkese hayırlı kazasız belasız sürüşler dilerim.

Geçen hafta 2015 model yeni kasa İbiza 1.2 TSI Style sıfır araç aldım. Fotoğrafını da aşağıda paylaşıyorum. Çok memnunum Allah'a şükür. Fakat araçtaki tek eksik kol dayama olmaması. Aracı aldığım serviste orjinaline montaj hariç 600 TL fiyat çekti. Doğal olarak çok yüksek buldum bende. Bu araca uygun orjinaline yakın kalitede veya yan sanayi kolçak var mıdır ? Öyle piyasadaki ucuz her arabaya olan delip vida atılan kolçaklardan istemiyorum tabiki. Eğer sonradan taktıran varsa resimlerini eklerse çok sevinirim.
Ekli dosyayı görüntüle 8900 .
hoşgeldin hayırlı olsun, kolçak varda piyasada yok şuan bekkliyoruz

fimus

Kayıtlı Üye
Hayirli uğurlu olsun güle güle bin arabana dostum...
Ibiza sahibi arkadaşlar yardimci olacaktir sana...keyifli forumlar dilerim..

Maviş

Forumdan Uzaklaştırıldı
burak hosgeldın aracın hayırlı ugurlu olsun once uyelerımız bolumunden kendını tanıtırsan çok sevınırım ben kendı aracıma dısardan taktırdım 100 lıra cıvarında ıdı vıda yok dırek geçmelı olarak monte edilıyor.istanbul ekıbı sana yardımcı olacaktır.Faceden 2.el sayfamızı takıp edebılırsın bılgı olarakta resim gönderecegim

brksk27

Kayıtlı Üye
Hayirli uğurlu olsun güle güle bin arabana dostum...
Ibiza sahibi arkadaşlar yardimci olacaktir sana...keyifli forumlar dilerim..
Sağol abicim çok teşekkür ederim. ayrıca hemen verdiğiniz cevaplar içinde teşekkür ederim.

brksk27

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim hepinize ilginiz için. üyeler bölümünde tanıtacağım kendimi. Buluşma falan olduğunda forumdan mesaj atıyor musunuz. Katılmayı isterim.

brksk27

Kayıtlı Üye
burak hosgeldın aracın hayırlı ugurlu olsun once uyelerımız bolumunden kendını tanıtırsan çok sevınırım ben kendı aracıma dısardan taktırdım 100 lıra cıvarında ıdı vıda yok dırek geçmelı olarak monte edilıyor.istanbul ekıbı sana yardımcı olacaktır.Faceden 2.el sayfamızı takıp edebılırsın bılgı olarakta resim gönderecegim
Tamamdır bekliyorum