Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yeni kasa Leon difüzör.

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında LKTN tarafından paylaşıldı.

1. LKTN

LKTN SCW Üyesi

370
    262
    63
    Nerhaba arkadaşlar. Aracıma dün difüzör taktırdım. Ancak işini bilmeyen ve bilmişlik taslayan bazı gereksiz şahsiyetler yüzünden difüzör tam ortalanmadan takıldı. Silikonla yapıştırılmıştı ve kurudu. Bantları söktüğümde maalesef ortalamadan takmış olduğunu gördüm. Tekrar çıkartmak gerekecek. Nasıl bir yol izlemeliyim ? En az zararla nasıl çıkartabilirim ? Bir de daha önce difüzor ve ezgoz taktıran var mı acaba ? Sağ tarafa da ezgoz borusu yaptırsam garanti dışı kalır mı araç ?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kartal59 ve sebilmihge bunu beğendi.
  2. Fdu49fr

Fdu49fr SCW Üyesi

59
    36
    18
    EGZOZU BEN YAPTIRDIM AMA GARANTİ HİÇ AKLIMA GELMEDİ İNŞALLAH KALMAZ

Bunu beğendi. LKTN bunu beğendi.
  3. mustafa06

mustafa06 SCW Üyesi

19
    14
    3
    difuzoru tekrar cikartman gerekecekse adam akilli isini bilen bi yere git o adam soker difuzoru tekrardan guzel bi sekilde yapistirir eger ankaradaysan ben kendim taktirdigim yere yonlendiririm ama onun disinda es dosttan olmadi internetten tavsiye aldigin isini iyi yapmis olan birine git egsoza gelincede egsoz islemi yaptirdim ben egsoz sesini severseniz araciniz 1.2 tsi yada fr sa orta ve son susturucuyu sokturun derim abarti bisey olmuyo ve cok guzel bi ses geliyo servisle konustugumdada aracin sadece egsoz parcalarinin garanti disi kaldigini soylediler yada ondan dolayi problem olucak biseyi onarmayiz garanti kapsaminda dediler onunda olusturmus oldugu bi sikinti yok bizim araclar icin ama siz sadece goruntu icin yapicaksaniz herhangi garantilik bi durum olmaz zaten

kartal59, LKTN ve sebilmihge bunu beğendi.
  4. LKTN

LKTN SCW Üyesi

370
    262
    63
    Yorumlar için teşekkürler. Ezgoz parçaları dediği de susturucudan başka birşey değil herhalde. Yaptırdım zaten :). Dediğiniz gibi tatlı bir homurtusu var

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  5. kenzurk

kenzurk SCW Üyesi

5
    6
    3
    difüzör ve ön lip için Ankarada tavsiye edebileceğiniz yer varmıdır hocam

6. mustafa06

mustafa06 SCW Üyesi

19
    14
    3
    var hocam şaşmazda cayman motors var vag grubu araclarin butun parcalari oluyo genelde difuzor spioler ordan aldim ikisindende hic bi sıkıntı yasamadım lipte satıyo numarasini yazayim arar gidersin 0533 389 93 20

kenzurk, memet_one ve LKTN bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş