Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni kasa Leon difüzör.

LKTN

Kayıtlı Üye
Nerhaba arkadaşlar. Aracıma dün difüzör taktırdım. Ancak işini bilmeyen ve bilmişlik taslayan bazı gereksiz şahsiyetler yüzünden difüzör tam ortalanmadan takıldı. Silikonla yapıştırılmıştı ve kurudu. Bantları söktüğümde maalesef ortalamadan takmış olduğunu gördüm. Tekrar çıkartmak gerekecek. Nasıl bir yol izlemeliyim ? En az zararla nasıl çıkartabilirim ? Bir de daha önce difüzor ve ezgoz taktıran var mı acaba ? Sağ tarafa da ezgoz borusu yaptırsam garanti dışı kalır mı araç ?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EGZOZU BEN YAPTIRDIM AMA GARANTİ HİÇ AKLIMA GELMEDİ İNŞALLAH KALMAZ

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
difuzoru tekrar cikartman gerekecekse adam akilli isini bilen bi yere git o adam soker difuzoru tekrardan guzel bi sekilde yapistirir eger ankaradaysan ben kendim taktirdigim yere yonlendiririm ama onun disinda es dosttan olmadi internetten tavsiye aldigin isini iyi yapmis olan birine git egsoza gelincede egsoz islemi yaptirdim ben egsoz sesini severseniz araciniz 1.2 tsi yada fr sa orta ve son susturucuyu sokturun derim abarti bisey olmuyo ve cok guzel bi ses geliyo servisle konustugumdada aracin sadece egsoz parcalarinin garanti disi kaldigini soylediler yada ondan dolayi problem olucak biseyi onarmayiz garanti kapsaminda dediler onunda olusturmus oldugu bi sikinti yok bizim araclar icin ama siz sadece goruntu icin yapicaksaniz herhangi garantilik bi durum olmaz zaten

Yorumlar için teşekkürler. Ezgoz parçaları dediği de susturucudan başka birşey değil herhalde. Yaptırdım zaten :). Dediğiniz gibi tatlı bir homurtusu var

difuzoru tekrar cikartman gerekecekse adam akilli isini bilen bi yere git o adam soker difuzoru tekrardan guzel bi sekilde yapistirir eger ankaradaysan ben kendim taktirdigim yere yonlendiririm ama onun disinda es dosttan olmadi internetten tavsiye aldigin isini iyi yapmis olan birine git egsoza gelincede egsoz islemi yaptirdim ben egsoz sesini severseniz araciniz 1.2 tsi yada fr sa orta ve son susturucuyu sokturun derim abarti bisey olmuyo ve cok guzel bi ses geliyo servisle konustugumdada aracin sadece egsoz parcalarinin garanti disi kaldigini soylediler yada ondan dolayi problem olucak biseyi onarmayiz garanti kapsaminda dediler onunda olusturmus oldugu bi sikinti yok bizim araclar icin ama siz sadece goruntu icin yapicaksaniz herhangi garantilik bi durum olmaz zaten

difüzör ve ön lip için Ankarada tavsiye edebileceğiniz yer varmıdır hocam

Geri
Üst Alt