Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni kasa Leon CUPRA R difizoru (el yapimi)

ERK_RS

Kayıtlı Üye
Sevgili Leon severler; gordum ki leon cupra R'in difizorunu cok begendiniz ve bende sizlere bir fikir vermesi acisindan bu konuyu acmak istedim. daha once bu konuyu baska bir forumda gormustum ve oradan ALINTI yapiyorum.

Tamamen el isciligi ve amator biri tarafindan yapiliyor bu calisma. Sonuc gayet guzel ama :) yapan kisi bu difizorun benzerini gormus ve arastirmis ama hic bir tedarikcide bulamamis. sonra da kendisi yapmaya karar wermis ve oncelikle bir tane bos orjinal difizor satin almis. kagit uzerine su kanatciklarin sablonunu cikarmis bu kanatlari da sekillendirmesi kolay ve saglam tahtadan yaptirmis. ardindan onlari bir guzel orjinal difizore yapistiriyor ve boyuyor. ister mat siyah ister parlak siyah yapabilirsiniz, zevkinize gore.

dsc00022we.jpg

dsc00023w.jpg

dsc00026x.jpg

dsc00027bz.jpg

dsc00050kj.jpg

dsc00051m.jpg

dsc00056sr.jpg

dsc00058qa.jpg

dsc00144j.jpg

dsc00145v.jpg

dsc00147s.jpg

Rıza acaba yanlıs yuklememı yaptın resımler acılmıyoda :S:S

su anda onunla ugrasiyorum, birazdan burada olacak fotograflar da :)

duzeltme: ekleyebildim fotografalari, devami..

dsc00148ne.jpg

dsc00151x.jpg

dsc00152ax.jpg

dsc00155k.jpg

dsc00158u.jpg

dsc00160n.jpg

dsc00163f.jpg

dsc00164y.jpg

dsc00165mj.jpg

dsc00166z.jpg

aslinda bu eklediklerimin de gorunmesi lazim ama niye boyle oldu anlamadim.

normal lınk halıne cevırdım

Valla cok harıka olmus cok guzel gostermıs arabayı

Güzel olmuş valla. Eline sağlık Rıza.

ne demek arkadaslar. cok yapilasi bir sey. yani emek ve beceri isteyen bir sey ama yapmak lazim.

Geri
Üst Alt