Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni kasa Leon CUPRA R difizoru (el yapimi)

fiyatlar o aralıktaysa direkt alıp takmayı tercih ederim zaman kıymetli.. :)

Walla müthiş olmuş özellikle parlak siyah muhteşem olmuş ibizam gelince aynen o difüzörü parlak siyah yapıcam çok mukemmel olmuş....

yiğit yarın fiyatını öğrenirsin o zaman sen. bende konuştum gürkan ile, yaparız diyor. yarın falan tekarardan konuşuruz. bir gün toplanır 3ümüzün arabası için de yaparız :)
ben artık yatıyorum, yarın devam ederiz.

Beyler b de soyle bseye denk geldım,kanımca bu dırek orjınal olarak alınıp takılıyor

160exk1.jpg

rqxbwg.jpg

parçanın fiyatını bu hafta öğrenirim inş..
aynen Can'ım bakalım kaç paraymış..

Cezmi abim dogru demis=)seatcupra.net te yaklasik bir ay once gordum bu calismayi dondugumde denemeyi dusunuyorum =)

bu parça orjinal üretilen bi parça değil herhalde sistemde gözükmüyo. ??
Erya'da Aykut abinin yanındayım şuan da..

bu parça orjinal üretilen bi parça değil herhalde sistemde gözükmüyo. ??
Erya'da Aykut abinin yanındayım şuan da..

yok yiğit, tamponun altında ki siyah kısım işte bu parça. her araçta var. sadece cupralarda, veya bodykıt e gore sekli değişiyor galiba. senin şu anda üzerinde bulunan siyah parçaya da yapılabilir yani. aslında yenisini almana gerek de yok. yapan adam sadece orjinali de kalsın istediği için almış yenisini.

Geri
Üst Alt