Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni kasa leon basık yay

Bunlar aibach yada sanayi malı spor yay değil arabanin orjinal yayları yenisi 950 tl serviste arabasında orjinal yay kullanmak isteyen varsa saticm yoks yedek yapicam bisey olursa üstündeki yaylara soğuk presle basmışlardı açtırtıp yine basık olmayan bir şekilde kullanırım tekrar gidip 950 vermem

Hayırlı satışlar kardeşim... Ben çıkma yay bulup bastırmayı düşünüyordum seninkilere talip olabilirdim... Ancak Eibach Pro Kit te karar kıldım en son... İnternetten yaptığım araştırmalar sonucunda basmanın sağlıklı bir işlem olmadığını bir kez daha anladım... Tekrar hayırlı satışlar...

anlamadım ki ben, bu yay nasıl bir malzeme bastır-açtır, garip kalem yayımı bu, açtırdıktan sonra önceki mukavemeti kalacakmı malzemenin? orjinal demişsinde orjinalliği kalmamışki

o fiyatı kimse vermez dostum sen sakla onları bi köşede en iyisimi gün gelir kullanrsın

press işlemi zaten sakıncalı ve yayların bi zaman sonra çatlayıp kırılma tehlikesi vardır yani satmanız zaten zorken fiyatla iyice zorlaştırmışsınız. siz en iyisi saklayın yedek dursun :)

eminim Eibach Pro Kit orijinal yaydan daha konforlu olacaktır ..

ankarada ivedikde önü düşürttüm amortisman yay işleri yapan bi ustaya.ısıttılar propanla ıkı taraftan aldığı parayı hakketti.4 cm düştü ön .esnemesinde konforunda düşüş olmadı.gerci benım cordoba da bilstein b4 gazlı amortisor kullanıyorum yağlıları attım.sert süspansıyon araclara düşürmek içime sinmiyor.asfaltta ii de bozuk yollarda vayy anam !!!! :)

Geri
Üst Alt