Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni kasa ibizasinda göğüste kabarma sorunu yaşayanlar

Extra_t

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhaba
2018 model style paket Ibiza aracımın bir süre önce ön göğsü kabarmadan dolayı serviste ücretsiz olarak garantiden değişti ancak sorun tekrar etti ve göğüs yeniden kabardi
Yeniden servise gittim ve danışman arkadaşın dediği şu oldu biz bu göğsü bir kere değiştirdik ve yeniden kabardi şu an yeniden degistirsek de takacagimiz parça aynı ve yeniden kabarmayacaginin garantisi yok
Bu konuda bana tavsiyeniz ne olur
Seat i dava etmeliyim

Ön göğüsün şişmiş halinin fotoğrafını atabilir misiniz bende kontrol edicem de

Garantiden 3 defa aynı arızadan dolayı değiştirirse satıcı ayıplı ürünü geri almak zorundadır. Servis fişlerini kaybetmeyin bir defa değişmiş aynısı olmuş 2.defa değişir aynısı olursa mahkemeden aracı geri iade edebilirsiniz

Resim eklemeye çalıştım ama boyut büyük hatası verdi kabardigi yer tam olarak radyonun üzerindeki orta havalndirmalarin üstü ve ayriyeten sağ airbag in cizgileride belli oluyor

Görsel sonrası benzer durumun benim göğüste olduğunu farkettim.

Geri
Üst Alt