Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni kasa - eski kasa

ya kaçırmısım topic almış başını gitmiş..
şimdi yol tutuş konusunda da mı karşılaştırılmaya başlandı yok artık ya.. :)

bu arada Yunus'um tasarım konusunda burdan ötesi sidik yarışı olur zevkler ve renkler hepsi bu..

alp kötü süspansiyona örnek toyota corolla dingilli olupta iyiye örnek mk 4golf - mk 2 toledo / mk 1 octavia VS.

---------- Post added at 14:32 ---------- Previous post was at 14:31 ----------

ya kaçırmısım topic almış başını gitmiş..
şimdi yol tutuş konusunda da mı karşılaştırılmaya başlandı yok artık ya.. :)

bu arada Yunus'um tasarım konusunda burdan ötesi sidik yarışı olur zevkler ve renkler hepsi bu..

yiğitcim o konuda demek istediğim olay şu. nasıl leonlarımız şimdiki muadli araçların hepsinden daha iyi görsel tasarma sahipse geçmiştede böyleydi toledo zamanının en iyi tasarmına sahip modeliydi yoksa sidik yarıştırma değil olay. :)

İyi bir süspansiyon düzeni olmadan en iyi lastikte bir işe yaramaz..

alp dıkkat edersen ılk once yerle temas lastık ardından suspansıyon gelır bu ıkısını bırlestırırsen arzu edılen yol tutusa ulasırsın yenı leonların dandık lastıklerle nasıl kazalar yasadıgını gozumle gordum

alp kötü süspansiyona örnek toyota corolla dingilli olupta iyiye örnek mk 4golf - mk 2 toledo / mk 1 octavia VS.

Emre hatırlarsın Eskişehire geldiğimde bana birşey demiştin benim Leonun yol tutuşu hakkında :)

---------- Post added at 15:34 ---------- Previous post was at 15:33 ----------

alp dıkkat edersen ılk once yerle temas lastık ardından suspansıyon gelır bu ıkısını bırlestırırsen arzu edılen yol tutusa ulasırsın yenı leonların dandık lastıklerle nasıl kazalar yasadıgını gozumle gordum

Bir set lastik değiştirmek çok zor olmasa gerek. Ama bir süspansiyonu bağımsız yapmak neredeyse imkansız..

ayrıca mehmet abinin söyledii ufak ekler yapılırsa kısmı var gözden kaçan. eğer ömercanın arabasındaki gibi amortisör ve yayları değiştirirsen uygun ebatta jant lastik takarsan arada çok fark kalmıyor :) ama yapmazsan benim gibi orjinal jant ve yaylarla binersen cezmi abinin dediği gibide virajlarda güvenmeyin :D

ayrıca yol tutuş için bir diğer en önemli faktöre şase yapısıdır :)

Geri
Üst Alt