Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni kasa - eski kasa

alp bağımsız süspansiyon öncelikle konfor için geliştirildi sonra kütü gibi süspansiyon koyunca arabanın daha ii tutunacağını gördüler :)

şaka br yana şöyle düşün. ben kaza yaptım. komple dingil değşti. eğer bağımız süspasiyon olsa di muhtemelen perte çıkardı araç mliyetinden dolayı :)

O zaman bu bağımsız süspansiyonun her koşulda daha iyi olduğunu göstermezmi?

göstermez :)
leonun arka aksının yaylanması çok düşük onun tek etkisi virajlarda aracın yatmasına karşı daha etkili olması.

eski kasa leonları beğenmiyorum. cekici gelmiyor bana. dizaynıda pek tarzım değil

eski kasa leonları beğenmiyorum. cekici gelmiyor bana. dizaynıda pek tarzım değil

zevk meselesı bu arada yenı leonlarda kızılay dagıtmıs gıbı olunca pek cazıp gelmıyor ve hepsı bırbırının kopyası yapılan seyler hep aynı farklı yapmayı dusunen yok

İşin içine son hız ve yakıt tüketimini koyarsanız mk2 leonda TSI motorun olduğunu hatırlatmak isterim..

Lastik seçimi tabiki önemli ama iyi bir süspansiyon temeli olmadan..

alp TSİ ile 243 le radara girbilecğeimi hiç sanmıyorum :)

son hız konusunda eski kasaların şanzıman oranları çok dha başarılı. egzoz emisyonları geyiğine yenilerd içine ettiler.

alp TSİ ile 243 le radara girbilecğeimi hiç sanmıyorum :)

son hız konusunda eski kasaların şanzıman oranları çok dha başarılı. egzoz emisyonları geyiğine yenilerd içine ettiler.

Emre 1.6 16v motorlu bir aracım 240km/h yapabileceğini sanmıyorum. Senin toledoda 1.8 20v motor var.

İşin içine son hız ve yakıt tüketimini koyarsanız mk2 leonda TSI motorun olduğunu hatırlatmak isterim..

Lastik seçimi tabiki önemli ama iyi bir süspansiyon temeli olmadan..

alp aracında coılover oldugunu dusun son nokta altında lastık yoksa senın ısterse coıloverın olsun farketmez yerle temas eden lastıktır

1,6 16v lerin çoğunun bir çok 8v in zorlandığı 200 km sınırını daha rahat aşabildiğini unutma :)

Geri
Üst Alt