Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni kasa 1.6 Tdi aracına Yay Takan Arkadaşlar ??

erim

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sadece 1.6 tdi aracına yay takan arkadaşlar arıyorum var mı taktıran fotoğraflarını paylaşabilirler mi?3.5 -5 cm arasında çok kararsız kaldım birde ön ve arka eşit düşen var mı ?

Benim aracım makyajli 1.6 tdi ve 5 cm yAy mevcut

Kenan aracın resmi varsa koyabilirmisn çok merak ediyorum nasıl düşüceğini çünkü bizim motorlar dizel oludğu için ön biraz fazla düşüyormuş ? Memnun musun sen hangi marka var sende ?

Arkadaşlar biraz önce h&r istanbul distribütörünü aradım.Leon yaylarının sadece 4 cmlik olduğunu,ön ve arkanın eşit düştüğünü söyledi .Haber vermek istedim

eibach 3 lük taktık
zaten 3.5 yok bizim tabirimiz o :)

eşit olarak düşmedi ön tarafa 2 parmak girerken arkaya 3 parmak rahat gırıyordu 17 janttayken

h&r taktıktan sonra resmlerı paylasırsan sevınırım cunku ben pek katılmıyorum eşit düşeceğine

Taktığınız araç 16.tdi leon muydu ? çnkü farklılıklar gösteriyor her arabaya göre

Geri
Üst Alt