Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni jetta tdi dsg mi superb mi

1.8 tsi kullandım superb.. masalahh cok guzel araç...tıpı jettadan daha ıyı ıc yapısı zaten vw den cok farklı degıl :D yanı tek kotu yanı skoda amblemı.. skoda deyınce aklıma o carpık bacaklı arabaları gelıyo :)

superB 1.6 tdi işte ben bu motoru bu arbada eleştiririm bence alınmaz tmm büyük geniş olabilir ama ne bilim 1.6 tdi manuel hiç keyif vermez die düşünüyorum ama jetta farklıdır kalite genişlik skoda kadar olmasada iyidir en önemlisi motoru 1.6 tdi dsg yeter bence bunlar jettayı tercih etmek için

zaten 1,6 tdı dsg yo super b de yoksa onumuzdekı hafta stokta olacak super b :(:(:(:(

İstanbul trafiğinde yaşamasam, SuperB den başka otomobil seçmek zor olurdu.

1.6 tdi motor dsg ile zevksizliğin son noktası manuel şanzımanla ancak tatminkar olabilir. 1,6 tdi dsg leonda kullandım golfte 1,6 tdi manuel polo ile manuel passattan aldığım tada yaklaşamazdı bile dsgliler. dsg nin oranları saçma sapan ve gerekesiz uzunlukta 70 80 le giderken 7 ye atıyor hem fazla yaktırıyor hemde motoru sürekli zorluyor hemde zevkin ırzına geçiyor. sırf bu yüzden gider manuel tercih ederim o motoru.

skodaya on yargı var dıyorsunuz ama arkadaslar ona bakarsanız bır cok ınsan seatı da hala ıspanyol bılıyor ve kalıtesız zannedıyor...
ben olsam super b alırdım

Aynen abi daha gecen gittim ısparta basaran a tdi için eylül dedi en yakın tarih 1.6 TDİ 49.000 tl trendline dediler ama 1.2 Tsi trendline ister isen 43.250 ye bıraktı hazır :)
Ama abi çok fena soru sordun yaw 2 side cok hosuma giden arabalardan ama jetta derim

kullanım amaçları farklı araçlar ikiside birisi yayla birisi oda :) superb nin arka koltuğunda yolculuk etmişliğim var mükemmel bi konforu var aracın arka diz masefesi aşırı uzun çok geniş ve konforlu araç ama ben jetta derim ben kullanıcam çünkü arkadakinden banane :) ayrıca bi konuya değiniyim yeni passat ve jetta nın tipleri aynı hiç bir farkı yok sadece jetta passatdan biraz dar passatdan acayip soğudum 2008 fsi exclusive vardı bende onun şekli görüntüsü 10 numaraydı o zamanda eski kasa jettaları beğenmiyordum şimdi tam tersi jetta diyorum kesinlikle :)

Geri
Üst Alt