Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yeni jetta tdi dsg mi superb mi

Konu, 'Sohbet' kısmında plajhavlusu tarafından paylaşıldı.

1. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    arkadaslar sırkete arac alacagız yenı jettalara bakıyorum 53000 tl ve kasımda teslim eylulde teslım super b ye bakıyorum adamlar 1,6 tdı lere dsg koymamıslar az kullanılmıs eskı kasa alalım desek adamlar gecen sene bızım 43 e sıfırını aldıgımız arabaları boyasız sa 40 50k da mınımum 45e satıyorlar cok kararsız bırakıyor !! bu arada yenı jetta tdı dsg olurda bı yerde rastlarsanız bayı bılgısı verırsenız cok sevınırım..

2. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    imajı kötü olmasa superB alınacak en güzel araç diyebilirim ama o amblemin geçmişi yüzünden herkes ön yargılı.

3. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    süper b derim ciğer aynı kardeşim kasıma kadar arabamı beklenir kimya olsa beklenmez..

4. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    adı üzerinde superb. son kasa jetta çok kötü benim görüşüme göre :)

5. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Kasım ayına kadar sıramı:) Dalga geçiyorlar sanırım o paraya git SuperB al derim motor aynı arkadada piknik yaparsın tam bir saloon..

6. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    hatta araya tabure atıp üzerinde iki el tavla atar arka koltukta oturanlar :D

7. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    seki superB lerde ön yolcu koltuğu sırt dayaması arkaya doğru açılıyor ve arka makam koltuğunda oturan ayaklarını bu açılan yerden uzatarak ekstra keyfine keyif katabiliyor. yenilerde bu özellik var mı bilemiyecem ama arka koltuk arası boşluk inanılmaz boyutlarda. nerdeyse 7 serisi kadar geniş.

8. 24

24 SCW Üyesi

3.413
    179
    63
    Çift kişi yatabilir diyorsunuz ozaman..........?....:)

Buda kıvançın işine gelir...:)

9. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Ben kayadibinde aracımı teslim alırken bakmıştım gerçekten faruğun dediği gibi arkada diz mesafesinde 7 ve S serileri ile yarışır,imaj konusunda kesinlikle bir vw olmasada konfor olarak kullanılabilirlik olarak Jetta ile kıyaslanmaz.

10. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    büyük araba iyidir arka koltuk geniştir derlerdi abilerimiz :)

Sayfayı Paylaş