Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni jetta hakkındaki yorumum ilk 59'a girmiş :))

Yorumlarda hiç göremedim de. Şahsen aynı markanın ticari sine benzeyenini almayı istemezdim. Bu rakamlarla.

her markanın her aracı öyle yada böyle birbirine benzer. mercedes bile kamyonlarındaki detayların bazılarını bineklerinde kullanıyor. o zaman kamyon çakması diyip kimse mercedes almasın :)

güzel yorum yapmşşınız bence normal yani ilklerde olması :))

her markanın her aracı öyle yada böyle birbirine benzer. mercedes bile kamyonlarındaki detayların bazılarını bineklerinde kullanıyor. o zaman kamyon çakması diyip kimse mercedes almasın :)

yok artık yunus emre :) mercedesteki kamyon benzerliği ile bununkiler de apayrı..ciddden caddy ye benziyor jetta ama yinede çok güzel.canlı canlı bugün 10 tane falan gördüm

yok artık yunus emre :) mercedesteki kamyon benzerliği ile bununkiler de apayrı..ciddden caddy ye benziyor jetta ama yinede çok güzel.canlı canlı bugün 10 tane falan gördüm

aybars sonuç olarak mercedeste de var bundada. renosundada opelindede. mesela corsası olanlar combonun çakması deyip corsa almasınmı :)

ayrıca benzemeside çok normal araçların şaseleri aynı bi kere :)

ona benziyor buna benziyor yorumlarına uyuz oluyorm :)

aybars sonuç olarak mercedeste de var bundada. renosundada opelindede. mesela corsası olanlar combonun çakması deyip corsa almasınmı :)

ayrıca benzemeside çok normal araçların şaseleri aynı bi kere :)

ona benziyor buna benziyor yorumlarına uyuz oluyorm :)

ben mesela sırf combo ile aynı olduğu için corsa almam.sırf bu sebeple..bu caddy ve jetta benzerliğide ona yakın.ama yinede jetta başarılı çok..uyuz olacak birşey de yok bunda.vw de hissen varsa o ayrı :) :)

Geri
Üst Alt