Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni jetta hakkındaki yorumum ilk 59'a girmiş :))

emreciğime bir uyuzluk daha o zaman :p aracı kullandım test sürüşü ile ama her yönü ile abartlıcak bir araba kesinlikle değil jetta i eski kasaların hiç olmazsa farklı bir duruşu vardı şimdi polosundan passatına golfune kadar çizgiler aynı ebatlar büyük sadece bence face farklılığı ve plastik aksam kalitesi olmalıydı diyorum

ben mesela sırf combo ile aynı olduğu için corsa almam.sırf bu sebeple..bu caddy ve jetta benzerliğide ona yakın.ama yinede jetta başarılı çok..uyuz olacak birşey de yok bunda.vw de hissen varsa o ayrı :) :)

işte bu şekildesağda solda okuyup doluyorsunuz ön yargı oluyor. adam kalkıp opelin tasarımını caddy ye çakmıyor kendi tasarımını kendi üretim ve maliyetleri içerisinde tasarlıyor bundan doğal başka ne olabilir.

hadi tipine takıyorlr diğerlerine niye takmıyorlar. caddy şase kodu pq35 passat şase kodu pq35l adam passatta golf ve caddy şasesi platformu kullanıyor ama sınıfınıda passat öttürüyor.

ayrıca yen i jettayı ben beğenmiyorum kalite olarak eskisinden fersah fersah geriye düşmüş kaput amortisörü iç kapı döşemeleri yalan olmş.

emreciğime bir uyuzluk daha o zaman :p aracı kullandım test sürüşü ile ama her yönü ile abartlıcak bir araba kesinlikle değil jetta i eski kasaların hiç olmazsa farklı bir duruşu vardı şimdi polosundan passatına golfune kadar çizgiler aynı ebatlar büyük sadece bence face farklılığı ve plastik aksam kalitesi olmalıydı diyorum

eski jetta daha iyiydi görüşüne bende katılıyorum.
bugüne kadar hiç bir aracımı tipi var ya da ona buna benziyor yada benzemiyor diye almadım. onlar yüzeysel önyargısal bakışlar olur. direksiyona geçtiğimde ne sunuyorsa ona göre aldım. leon sahibi olmamda leonun tipine kaşına gözüne hasta olmamdan değil arkasındaki teknoljiden.

işte bu şekildesağda solda okuyup doluyorsunuz ön yargı oluyor. adam kalkıp opelin tasarımını caddy ye çakmıyor kendi tasarımını kendi üretim ve maliyetleri içerisinde tasarlıyor bundan doğal başka ne olabilir.

hadi tipine takıyorlr diğerlerine niye takmıyorlar. caddy şase kodu pq35 passat şase kodu pq35l adam passatta golf ve caddy şasesi platformu kullanıyor ama sınıfınıda passat öttürüyor.

ayrıca yen i jettayı ben beğenmiyorum kalite olarak eskisinden fersah fersah geriye düşmüş kaput amortisörü iç kapı döşemeleri yalan olmş.

iyide sen benim bir yerde okuyup ettiğimi ona göre yprum yaptığımı nerden biliyorsun? boşuna gerilme şimdi..ben arabanın tipine bakıyorum..benziyor evet benziyor..ben tipine göre araba alırım sen teknolojisine göre..zaten doğal olanda istek ve beklentilerin farklı olmasıdır.

gerilen kim :)

malesef ben sizler kadar yüzeysel ve basit bakamıyorum mühendislik eğitiminden olsa gerek :)

yaw emre bende onu diyorum kullandım aracı diyorum ona göre yorum yapıyorum arabanın kalitesi düşmüş plastik aksam berbat diyorum birde madem insanlar tipine bakmayacaklar neden face yapılıyor kasa değişiyor bunca emek daha hoş daha çekici olması için değil mi
elbetteki teknoloji konuşacak kardeşim katılıyorum ama biraz da güzellik olsun yaw

yaw emre bende onu diyorum kullandım aracı diyorum ona göre yorum yapıyorum arabanın kalitesi düşmüş plastik aksam berbat diyorum birde madem insanlar tipine bakmayacaklar neden face yapılıyor kasa değişiyor bunca emek daha hoş daha çekici olması için değil mi
elbetteki teknoloji konuşacak kardeşim katılıyorum ama biraz da güzellik olsun yaw

yahu ben aynı şeyi diorm zaten dışına takılmayın içine bkaın diye :) dışı en kral görünse ne olur görünmese ne olur ticarisine benzese ne olur benzemese ne olur içi boş olduktan sonra. yüzeysel sıradan bakışlar yok dşı güzel olmş olmamış. adam siz beğenin diye yapmıo malım bu alan alır alayan bassın gitsin diyor :)

ayrıca gidipte dışı süslenmiş spor ayakları çekilmiş hiç bir arabayada para vermem tamamen kusurlarını örtmeye çalışan aptal sarışın modunda arabalar onlar :D

Geri
Üst Alt