Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Jantlarım--GermanStyle :)

ismail iyi fikir verdin insanlara toledolarda yayla bu olay çok başarılı olur Ömercan kardeşimiz hala toledosunu düşüremedi görünce delirmiştir sanırım :)

vay ismail güzel olmuş valla güle güle kullan allah kaza bela vermesin arabanın maşşallahı var;)

çok güzel olmuş ismail ellerine sağlık.benim elimdende gelse keşke böyle şeyler

Valla babamın dükkanı kaporta boyacı.O yüzden sıkıntı olmuyor böyle şeyler =)

orjinal jantların boyanıp yeni gibi kullanılması çok güzel fikir, hayırlı olsun İsmail.

Teşekkürler faruk abi...

valla çok beğendim:)

maşallah düşüklüğü fln muazzan:)

Tşk erkin abi :) Senin leon'un bbs jantlı fotolarına hala bakıp bakıp iç çekiyorum :( ...

ismail iyi fikir verdin insanlara toledolarda yayla bu olay çok başarılı olur Ömercan kardeşimiz hala toledosunu düşüremedi görünce delirmiştir sanırım :)

Abi kardeşimi bilmeden üzdüm zaten :( ama onada söyledim bence arabası gayet güzel onun ya.Öyle havada felan değil.

abım ısmaıl o delırmemı gordu 2 gun once :(

Kardeşim bence hiç takma.Araban on numara.Herşeyiyle...

Bende Görmek İsterim Kardeşim :D

vay ismail güzel olmuş valla güle güle kullan allah kaza bela vermesin arabanın maşşallahı var;)

Saol berkem :)

İsmail güzel olmuş arabanın alçaklıgı bibaşka güzel yılan yılan...:)

Lastiklere beyaz çerçeve nasıl olur?

Düşüklük çok iyi gerçekten, şık olmuş. Maşallah

Geri
Üst Alt