Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Jantlarım

S-Rider

Kayıtlı Üye
Artık bir aile babası olarak daha az sarsıntılı, daha güvenli, daha az yakıt tüketen lastiklere geçmenin zamanı gelmişti.

17'' stilauto jant ve marshall performans lastiklerimi satarak, michellin lastiklerimi geri taktım. Orjinal jantları daha önce siteden bir arkadaşımız satın almıştı. Bu yüzden gidip sıfır bir jant aldım. Malum 5*100 bijonda çok çeşit yok. Bende bunları beğenmiştim, bakalım SCW de beğenecek mi

710c5812059f7e0b98659668420f3748.JPG

c5203e70b4f4a41c95ef82d012d842ca.JPG

gule gule kullan
hayırlı olsun abi

güzel olmuş yakışmış abi hayırlı olsun çiziksiz kullanman dileğiyle :)

Emre abi güle güle kullan ama eski Michelin'lerin ne kadar eski ne kadar süre yattı nası şartlarda..Allah korusun sıkıntı yaratmasın sonra..

Emre abi güle güle kullan ama eski Michelin'lerin ne kadar eski ne kadar süre yattı nası şartlarda..Allah korusun sıkıntı yaratmasın sonra..

saol yiğit.
lastikçi bir abimize gösterdim. kullan lastikler iyi durumda dedi.
zaten marshallardan hiç memnun kalmadım.
ıslak zeminde buz pistini aratmıyordu. bir daha yönlü lastik mi aman kalsın.
Zaten baloncu gibi geziyordum lastik başına 2 balon :)

efsane iğrenç olmuş başkan ya boşver konforu falan bebek zıplaya zıplaya daha guzel uyurdu aslında:)

Güzel durmuş hem temizliği kolay:)

Geri
Üst Alt