Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Jantlarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abi piano black belki ilk yapıldığında güzel olur ama araba biraz hareket ettikten sonra üstünde balata tozları birikmeye başlayacak hoş parlaklığı da kalmayacak bi de üstü pütür pütür olur bence balata tozundan..
ben yerinde olsam ön kaliperleri sarı arka kampanayı da komple siyah yapardım..

yiğit aslında dediğin rengi düşündüm ancak şöyle bir sorun var jantların göbekte kırmızı seat logosu var sarıyla biraz uyumsuz olmazmı birde siyah kirleniyorsa sarı daha kötü olmazmı??? buarada 2 tane resim çektim burda daha güzel gözüküyor bakalım yine yüksekmi dicekler :)

resim002ik.jpg

resim004hi.jpg

yüksek falan değil araban Onur.. :)

velakin piano black'in asıl havası zaten hafif parlak olması kaliperde biraz zor bi olay..her türlü kiri vs. direkt gösteren bi yüzey sonuçta onunla boyanınca..
istersen siyah yap en rahatı..
siyah jant, siyah kaliper en rahatı balata tozu zaten siyah.. :D :D

Konuyu açan arkadaşı tanıyan var mıdır :) Jantlarını satıyodu bilgisi olan tanıyan varsa haber verebilirse çok iyi olur.Teşekkürler

3.5 luk var hocam h&r ın dediğim gibi resimin açısındanmıdır nedir yoksa baya alçak hatta fazla ağırlık olunca sürtermi diye sormuştum bile jant aldığım yere...
Güle güle kullan, estetik durmuş!!! Yay aracını kac cm düşürdü peki? Benim de ihtiyacım var bu gidişle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt