Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Jantlarım--GermanStyle :)

ismaiL

Kayıtlı Üye
Tam germanstyle denmez ama o amaçla yapılmış bi çalışma :) Orjinal 15'' Signo jantlarını beyaza boyayıp taktım... Bu arada fotoğraflarda sadece ışık ayarlarıyla oynanmıştır.Düşüklük orjinaldir.1.6 Toledo için alınmış voglant 5cm yay vardır.Araç 1.9TDI dir :)

foto582.jpg

foto583q.jpg

foto584.jpg

foto586.jpg

Arabanın rengi çok güzelmiş ya, beyaz jantlar da uyum sağlamış bu renge, sırıtmamış yani. Çok güzel olmuş bence. Güzel güle kullan İsmail.

Bu arada o jantlarla beraber Toledo'yu yandan aynı Alfa'lara benzettim ya.

güzel olmş güzel :)

Teşekkür ederim.Kıdemli bir toledo kullanıcısından bunu duymak güzel :)

Arabanın rengi çok güzelmiş ya, beyaz jantlar da uyum sağlamış bu renge, sırıtmamış yani. Çok güzel olmuş bence. Güzel güle kullan İsmail.

Bu arada o jantlarla beraber Toledo'yu yandan aynı Alfa'lara benzettim ya.

Teşekkür ederim kardeşim :) Ön taraf alfaları andırıyor bazen ama yandan hiç farketmedim öyle =) daha çok 1p leonlar yan taraftan çok benziyor alfaya.Kapı kollarını aynı şekilde ya ondan :)

Hayırlı olsun ismail,değişik bi çalışma olmuş.. :)

güle güle kullan da o nasıl plaka ya öyle oyuncak gibi..
iyimiş valla o şekilde bişi diyen yoksa.. :)

Geri
Üst Alt