Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni iphone 4

sağ alttaki leke zamanla kayboldugunu onun kullanılan yağıştırıcan kaynaklandıgını yazmış applenin ceosu :D

2.parti yada 6-7 ay sonra alırım ancak iphone 4..

bakalım agustosta yenı nesıl gelcekmıs o zamana daha burdayız:D

dediğimim gibi ilk seri de mutlaka hatalar meydana gelicektir. bundan 5-6 ay sonra kusurları giderilmiş iphone 4 almak mümkün:)

iPhone 4u inceledim sonunda fakat goremedim o sari lekeyi
Ayrica kullanimda cook bi fark yok ondeki kamerasi farklilik yaratmis
Birde kamerasi 5 megapiksel

Bir yandanda 3G s i inceledim sanki Onda ki dokunmatik daha iyi gibiydi
Baglantinin kesilmesi durumunu hat takili olmadigi icin fark edemedim

kismetse bi kac saat sonra almaya gidicem telefonu apple store dan telefon ettiler
aksam ineleyip resimlerini koyup yorumumu yaparim :)

iphon 4 e kılıf dağıtıyolarmış şebeke bağlantısını kesen düzen düzeliyomuş o zaman üstad et ceptelefonuna değcek değmezse tat vermez :D:D:D
et ete değcek hesabı:D

hayırlı olsun özgürcüm bakalım şebeke sorunu sende nasıl çıkacak:)

ilk gelenlerde sol elle tutunca sıkıntı var hatta apple store da denedım soldan tutunca hemen düşüyo :)
ben zaten sol elle kullanmıyorum bıraz kolaya kacma gıbı bısey olcak ayrıcada zaten kılıfsız kullanmayan kac kısı varkı yaptıkları kılıfta gayet guzel duruyo
goruntuyu bozmuyo :)

Geri
Üst Alt