Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni iphone 4

getirttiğimde çalışmazsa satarım sana ama :D sen hazır ol 2 tane alma şansında var :D :p peki şartları varmı getirttiğimizde

çalışmassa banamı satarsın :D bende artık iphone 4 bozulanı varsa parcalarını kullanırım herhalde. sen hele getirt calışırsa bizede getirt en iyisi :)

sözleşmesiz olarak bildiğim kadarıyla çoğu operatör satmıyo satıyosa da sağlam fiyata satıyodur..
burda çalıştırmak içinse priz için adaptör kafidir herhalde..

bene ABD den getirtmeyi dusunuyorum, turkiyede ki fiyati baya ucuk olur bunun. 2000 tlye yakin olur herhalde.

amerikadan bir tanidiginiz bu telefonu sozlesme ile satin alacak, sonra gidip sozlesmeyi fes edecek. sozlesme fes esnasinda telefon sizde kaliyor ve bi rakam oduyorsunuz.
ben amerikadayken 3gS ilk ciktiginda bu sekilde arkadaslarim almisti. normal satilmiyordu cunku. o zaman 500 kusur dolara gelmisti 3gS,
4g nin de bahsettigim sekilde ki fiyati herhalde 600 dolari gecmez. cunku zaten ilk alirken 199 dolar veriyorsunuz. sozlesme iptalinden sonra bi 250-300 dolar falan daha odeniyor.

bene ABD den getirtmeyi dusunuyorum, turkiyede ki fiyati baya ucuk olur bunun. 2000 tlye yakin olur herhalde.

amerikadan bir tanidiginiz bu telefonu sozlesme ile satin alacak, sonra gidip sozlesmeyi fes edecek. sozlesme fes esnasinda telefon sizde kaliyor ve bi rakam oduyorsunuz.
ben amerikadayken 3gS ilk ciktiginda bu sekilde arkadaslarim almisti. normal satilmiyordu cunku. o zaman 500 kusur dolara gelmisti 3gS,
4g nin de bahsettigim sekilde ki fiyati herhalde 600 dolari gecmez. cunku zaten ilk alirken 199 dolar veriyorsunuz. sozlesme iptalinden sonra bi 250-300 dolar falan daha odeniyor.

bunu öğrendiğim iyi oldu.. :)

evet getirtip burda kullanma şansınız var tabiki pasaport kaydı yapılacak ama dikkkat edilmesi gereken sim kilitli olan cihazlardan almamak yani kontratsız:) . ama benim tavsiyem ilk üretim serisinden almamanız. türkiyeye gelecek olan ürünler ilk banddan çıkanlardan birazdaha iyi olacaktır. ipad'de de sorun yaşandı.ilk üretilen serilerin wifi 3g bağlantı hataları vardı giderildi. şimdi sorunsuz.

yurtdışından alınca da herhalde bi "global warranty" tarzı bişiler vardır dimi. ??

:)

o zaman bozulsa da sorun yok demektir ilk çıkanlarda.. :)

Geri
Üst Alt